Přejít na obsah

Modem na splátky a vlastní modem


Ivo2003

Doporučené příspěvky

Tak lze mít  vlastní  modem nebo nelze?  A co ta možnost  na splátky? 

Tohle  asi platí  jen pro xDSL internet,  ale zobrazuje  se to i u nabídky  internetu  přes  kabelovku,  navíc  tam  výslovně  píšou  o docsis modemu. 

Díky 

Screenshot_20221019_212542.jpg

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kerim1960

Vodafone katastrofa-zlaté časy UPC !!! Dnes jsem chtěl z práce objednat nový modem " Modem Vodafone Station"-pro exUPC-měl jsem jen k dispozici vyučtování v mobilu, bez admin. hesla. 1. volání do Vodafonu-problém-nic nevěděla paní-kolik stojí modem-prodej/pronájem? Na dotaz mě odkázala na pobočku-jel jsem do Zličína-tam 1 zoufalec v kiosku na chodbě OC-jen mi vygeneroval SMS s novým heslem. Přijel jsem domů a volal info linku-45minut mě automat ujištoval, že obsluhují ty přede mnou, až to vypadlo.... Ted jsem v e-shopu, kde jsem nenašel shora uvedený router, který mi poslal syn -odkaz z Vodafonu, ale v e-shopu nikde....fakt SUPER !!!!!! Miroslav Hruška

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer,

 

DOCSIS modemy se nedají odkoupit, jen pronajmout. Vodafone Station se pronajímá za 100Kč měsíčně, modem Compal se pronajímá za 70Kč měsíčně. K internetu 150 bohatě stačí Compal, tedy DOCSIS v3.0, není třeba DOCSIS v3.1 modem Arriss (alias Vodafone Station). 

Pokud je stávající modem funkční a v pronájmu, pak bych s výměnou nespěchal, Vodafone započal výměny starších typů modemů, ozvou se tedy sami. A jestli funkční není, zavolejte a objednejte servis, technik modem vymění.

V případě dalších dotazů klidně napište sem, je tu spousta uživatelů, kteří dokáží poradit.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Slibem nezarmoutíš, chce se mi napsat k prvnímu příspěvku. Další věc, že se to nebude týkat xDSL,  když je tam, zmíněna rychlost 1Gb/s. Prostě tenkrát někdo odstal za úkol něco napsat, (=zavřít ústa šťouralům) bez ohledu na skutečnost, že se neprodává, tak to napsal... Kdo se tady pohybuje nějakou dobu tak ví že bez pronájmu už delší dobu nejede vlak. Když jsem přecházel od UPC k VF, musel jsem oželet TC7200. Pravda, získal sem v té době o jeden řád vyšší rychlost. Dívám se, že aktuální ceny Zvýhodnění napořád od té doby o něco poskočily nahoru.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Ivo2003 Pěkný den, Ivo, máte pravdu, znovu jsem to urgoval, přímý vliv na změnu v tomto případě bohužel nemám, ale snad se mi povede kolegy přesvědčit, že by to chtělo aspoň trochu zpřesnit nebo doplnit.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...