Přejít na obsah

Výpadek Vodafone TV


Daviddvbc

Doporučené příspěvky

Zatím k selhání došlo jenom zcela výjimečně v létě za hustého lijáku, a to šel pak pořad nahrát při repríze o pár dní později. Spíš člověku občas něco uteče (ovšem když o tom neví, tak to ani neřeší) nebo při programové změně, kterou nezaregistruje. Výhoda je, že si dle EPG v pohodě dopředu nastavím nahrávání odkudkoliv, kde je net, protože SAT receiver je na veřejné pevné IP adrese a přes OpenVPN se na něho dostanu i z mobilu a webového prohlížeče (když je potřeba něco rychle řešit).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 @Adolf.ShitlerZrovna u tzv. EPG  Vodafoňácké webové televize já žádnou výhodu, či pohodu nevidím, natož nějaké rychlé řešení. Jenom proklikat se tou parodií na EPG a dozvědět se, co na každém jednotlivém  pořadu během dne dávají, je na hodně dlouho a na zánět šlachy na ukazováčku ☹️

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Adolf.Shitler:
Souhlasím, kdyby mi šlo o nahrávání pořadů.
Popravdě, prakticky nemám potřebu z televize něco nahrávat, spíš mi šlo o to sednout si k vybranému programu kdy budeme chtít, stačí mi v rámci toho týdne, zkouknout a zapomenout :-)
2Daviddvbc:
Čtu rád a hodně. knihovnu mám fakt na dnešní poměry obrovskou. Nicméně v té chvíli jsme měli zrovna náladu na televizi. Ale nakonec to dopadlo, takže jen (další) perlička ze života uživatele. Netřeba být zmatený :-)

Spíš mě tak trochu zajímá jak k tomu došlo? Kdyby nějak těsně před tím byl výpadek internetu, tak bych to pochopil, ale nebyl zrovna. Ostatně ta druhá krabka měla načteno vše. Ale co, už. to neprožívám.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna o problémech s VF TV mluvíme.... právě mě to uprostřed pořadu znovu odhlásilo a přihlásit se už nejde -  NEPODAŘILO SE PŘIHLÁSIT, ZKUSTE TO PROSÍM ZNOVU POZDĚJI (WA 153)

Fakt bezva 💀

PS: Tak tentokrát jde najednou o chybu WA 180 🙁

Upraveno uživatelem RichardHorcic
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahrávací zařízení pro dvbc je většinou ne moc levné, ale komu by stačilo nahrávat z dvbt, tak za pár korun je dvbt tuner pro raspberry, které nabízí skoro neomezené možnosti jak nahrávání, tak streamování tv nejen v rámci lokální sítě, ale i přes internet. 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.Shitler To, že "Relace vypršela" je tak častá hláška, že už se nad tím ani nepozastavuju. Že se musím pořád dokola přihlašovat je samozřejmě vopruz, ale už jsem si zvykl. Když se ale nemůžeš přihlásit vůbec, můžeš koukat tak akorát na YouTube, nebo na konkurenci. Tam jim to naštěstí všechno funguje... 🤥 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...