Přejít na obsah

Výpadek Vodafone TV


Daviddvbc

Doporučené příspěvky

Ahoj,

zase pozoruji výpadek vodafone TV.

U mě se to projevuje tak, že je kanál bez obrazu, a "žádné informace" (premium box ott) .

Je tu někdo kdo výpadek nepozoruje ?

Opět, jako minule nefunguje ani *77, ani 80777777.

Ani aplikace Youtube na VTV se vůbec nespustí.

Netflix funguje ok.

update:

Tak výpadek už je oficiální.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera, 24.10., okolo deváté večer, hezky po večeři, jsme si na chvíli sedli k televizi, že se podíváme (zpětně/opožděně) na Případy prvního oddělení. Takový relax, že jo. No, nekonal se, neb Vodafon mi na tom boxu u všech programů psal že o nich chybí informace - a tudíž nic zpětně/opožděně nefunguje. Chvíli jsem se s tím... zlobil, potom jsem to vypnul a zapnul druhou krabku, kterou jsem si k Vodafonu pořídil kvůli sportu. No a včera i kvůli ČT1, protože tam žádný problém nebyl a vše fungovalo.
Tak jsme se nakonec pokochali brilantní prací detektivů z 1. oddělení. Bohužel prací Vodafone se kochat nedá. To je furt něco. 
Abyste to, Vodafoni, chápali správně. To není stížnost, nechci abyste to řešili, protože vím, že nevyřešíte nikdy nic. To je pouhý povzdech vašeho zákazníka.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ono i to nahrávání občas selže co si pamatuji z minulosti když jsem to ještě používal a také člověk přitom musí myslet dopředu a hledat ty pořady,

Takže u mě když selže všechno, nebo se nechci spoléhat na internetový stream, tak přiedu na torrenty, nebo podobné servery na sdílení filmů a pak na to koukám v klidu offline.

Ale jak už jsem říkal, zrovna u seriálů z České televize stačí použít iVysílání, klidně i přes HbbTV.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...