Přejít na obsah

Nejde mi volat z telefonu, ale internet mi jede.


Návštěvník grymex

Doporučené příspěvky

Návštěvník grymex

Dobrý den poslal jsem svůj firemní telefon na reklamaci kvůli špatné GPS jinak vše mi fungovalo dobře, potom co jsem ho dostal zpátky, dal jsem do něj simkarty a zapl jej ( potřebuji používat dualsim kvůli osobnímu a firemnímu účelu.) Tak mi telefon ukáže že jsou tam obě simkary, zadám pinkódy a telefon se zapne. Ale problém je že zatím co firemní simkarta mi funguje jak má (mohu volat, data, sms), tak u osobního vodafonu mi jedou data i odesílat s malím spoždením sms, nemohu však volat telefon je hluchý a ostatní se nemohou dovolat mě, řekne jim to že jsem nedostupný načeš mi dojde sms cca za 3 min. že mám nepřijatý hovor. Pozice simkaret jsem samozřejmě měnil, ale nepomohlo to a i když tam nechám jen vodafon simkartu a firemní vydělám pryč, tak pořad to stejné. I jsem si nechal poslat novou símkartu a stále to stejné, budu rád za každou radu, děkuji.

Tip telefonu: Umidigi Bison 6GB/128GB 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediné co mě napadá že by mohlo být nastavení sítě v mobilu (2G/3G/4G) napevno přepnuté do nějakého režimu ve kterém mobil není schopný telefonovat a nebo může být vadný a v tomto režimu prostě nedokáže uskutečnit hovor, takže zkontroluj obě simky v jaké síti na nich probíhá hovor jestli ve 2G nebo 4G (VoLTE).

Také bych zkontroloval jestli tam servisu nepřehráli firmware na nějaký jiný, za předpokladu že si pamatuješ původní verzi.

Ještě existuje v nastavení telefonu možnost resetovat nastavení sítě, ale myslím že na hovory to nemá vliv, ale můžeš to zkusit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...