Přejít na obsah

Nepohodlnost zpětného přehrávání TV


VLKOR

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

rád bych se zde „podělil“ o můj názor na funkci zpětného přehrávání obsahu. 

Tuto funkci využívám poměrně často a poslední dobou se často setkávám s tím, že když si pouštím zpětně například nějaké sportovní utkání, které se protáhlo, tak je problém s tím, že pořady ze záznamu nenavazují automaticky jeden na druhý. Aktuálně jen po skončení zpětného přehrání pořadu vyskočí hláška, Co sledovat dál... a 3 náhodně doporučená videa.

Modelový příklad z této neděle: na stanici Sport 2 se jela jako tradičně v neděli Formule 1. Jelikož pršelo, tak se přenos protáhl a musel jsem 3x jít do programu a spustit ručně další pořad a v každém z nich hledat ručně tu část, kde skončil ten předchozí, jelikož ten další pořad nenavazoval na ten předchozí plynule 😞 

Moje představa by byla taková, že by po skončení pořadu ve zpětném přehráváním automaticky a plynule najel další pořad. 

Myslím si, že by toto ocenilo více lidí.

  • xDSL ≤50 Mb/s
  • Super
  • Komfort
  • Žádné
  • Postřelmov
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesah po je myslím 15 minut. Na jednu stranu by to dávalo smysl, na tu druhou, za normální situace, když koukám na F1, je malá šance, že budu chtít koukat na jiný sport, který následuje. Ale možnost spustit ten následující pořad, by mohl být na obrazovce s těmi doporučovanými a klidně by to mohlo skočit hned na 15. minutu. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek-26 teď jsem to kontroloval a opravdu je to vždy přesně těch 15 minut. Váš návrh řešení s tím, že by to bylo nabídnuto a případně automaticky přeskočeno na tu 15. minutu mi přijde nejlepší. Myslíte si, že je nějaká možnost toto doporučit přímo vývojovému týmu Vodafone TV?

  • xDSL ≤50 Mb/s
  • Super
  • Komfort
  • Žádné
  • Postřelmov
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je, ale to by musel udělat někdo z Vodafone. Prostředí je vyvíjeno globálně pro všechny trhy tedy mimo ČR. Otázkou tedy je, jak by jednotlivé trhy "ohodnotili" prioritu takového požadavku na změnu atd. Počítám (doufám), že teď má nejvyšší prioritu vývoj TV na MacOS, Chromecast, AirPlay, sjednocení funkcionalit napříč systémy... 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych chtel podotknout, ze znamy satelitni provider, nebudeme jmenovat, to tak ve zpetnem prehravani ma. Pokud ma porad presah, zacne dalsi a navaze mi +/- 5 vterin na miste kde jsem skoncil a hraje tak dal a dal... 

Uz i pretaceni na Prima dal do standardu, ze hraje 3 minhty reklam a muzu pretacet. Ovsem musi byt porad dokoncen. Nesmim se z pulky zacit divat od zacatku

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 10. 2022 v 19:03, Adolf.Shitler napsal:

Mám takové tušení, že výše uvedené je pojistka proti tomu, aby zákazníci nenechávali bezdůvodně zapnuté set-top-boxy v režimu zpětného sledování. Ale možná je to jenom moje domněnka...

To by se dalo  ošetřit  tak,  že  by se zpětné  shlédnutí  vyplo např  2 hodiny  po skončení  původního  pořadu,  podobnou  ochranu  mělo  i Horizon  tv na androidu,  tam stačilo  u živého  vysílání  se 2 hodiny  nedotknout displeje  a vyplo se to. 

Prý  je  hodně  lidí  co  mají  iptv set top box  zapnutý  nonstop,  menší  ISP  pak právem  zuří 😀

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...