Přejít na obsah

Data v zahraničí zoufale pomalá


Návštěvník Mojda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Mojda

Poslední dny v Německu 3. - 5.10 prostě nejde internet v mobilu. Resp. jde tak pomalu, že na otevření webové stránky potřebuji několik minut.  Rychlost mi Vodafone nedovolí v zahraničí změřit. Ale nahrál jsem si obrazovku. Opravdu zvažuji odchod k jinému operátorovi. Platím bezmála 2 tis měsíčně a chci za to služby 

Mojmír Beneš 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Mojda Pěkný den, pokud jste v zahraničí, tak využíváte sítě jiných operátorů, od toho se odvíjí dostupný signál a rychlost připojení. My to přímo ovlivnit nedokážeme, pokud se nejedná vyloženě o nějaký výpadek na naší straně, který by měl vliv na roaming obecně.

V Německu můžete využít T-Mobile nebo Vodafone, doporučuji tedy zkusit druhou z těchto sítí (než co máte teď). Uděláte to přes nastavení v telefonu, kde budete mít i ruční volbu sítě. Výběr jiné sítě je někdy nutné dělat opakovaně, než se do ní telefon přihlásí. 

 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinými slovy - problém trvá už asi dva měsíce, Vodafone o tom ví, ale nic s tím nedělá. Vlastně ano, doporučuje T-Mobile. Bravo!


2 Ondra-Vodafone: ...a to jsem vám tady popisoval, jak se telefon se simkou českého Vodafone do jiné sítě odmítal v Německu, v souvislosti s touhle závadou, zalokovat.
Najděte si to původní vlákno.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Medvěd V posledních dnech jsme podobné výpadky, o kterých píšete, nezaznamenali. Takže není pravda, že by nějaký problém trval 2 měsíce a nic by se nedělo. Pokrytí v Německu ani jiné zemi odsud z ČR neovlivníme, pokud je na výběr více sítí a nějaká má v tom místě lepší pokrytí, tak samozřejmě doporučujeme jako jednu z variant to, že si vyberete druhou síť. V Německu máme 2 partnerské sítě, které lze používat pro rychlá data, a to jsou Vodafone DE a T-Mobile DE. Obě tedy můžeme doporučit 🙂

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník contract

Musim potvrdit že Vodafone speciálně v Německu je velký problém . Služební T-Mobile v pohodě , moje soukromá Vodafone neustále problémy . Teď jsem třeba v Hamburku a chvilku jde a pokud ano tak velmi pomalu a to svítí 5g ten problém pozoruji cca rok . Je zvláštní že takové problémy máme jen s Vodafone SIM a to všichni kteří ji používají. Operátor dělá mrtvého brouka a neřeší to . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Data v zahraničí zoufale pomalá
  • Centrum péče

@contractPěkné odpoledne, v nedávné době jsme potíže s roamingovými službami nezaznamenali, rádi to však necháme prověřit přímo k vašemu telefonnímu číslu. Napište nám prosím přes https://tam.je/forum a do textu zprávy prosím napište konkrétní informace, ideálně datum, čas a samozřejmě adresu nebo lokalitu.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...