Přejít na obsah

HD Mediabox nejde spustit


Návštěvník petrajs

Doporučené příspěvky

Návštěvník petrajs

Zdravím, mám od UPC nově TV a dostal k ní HD Mediabox KAON. Nedaří se mi však mediabox ani prvotně spustit. Vždy najede úvodní obrazovka s výběrem země, nastavím Českou Republiku, začně načítání s nápisem čekejte prosím a asi ve třičtvrtě se buď zastaví a za chvíli se Mediabox vypne. Přitom když jsem zkusmo nastavil Slovensko, tak načítání proběhlo a dostal jsem se do menu, jen pochopitelně chyběl obsah. Když píchnu anténu rovnou do televize, tak kanály normálně najde a fungují.

Má s tím někdo nějakou zkušenost, nebo mám rovnou volat na UPC?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrajs
před 5 hodinami, David - UPC napsal:

@petrajs Zdravím, probral se set - top box nebo se stále sám restartuje při bootování? 

@David - UPC Bohužel neprobral, problém stále přetrváva. Na obrazovce se nyní zobrazuje následující chyba. viz. obrázek20171204_131235.thumb.jpg.29504272932b50ce96f547e6d1cb9e49.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...
Návštěvník mir69

Dobrý den, u rodičů, kteří mají v jednom pokoji HD Mediabox Horizon, set top box neustále najíždí do módu, který píše, stejně jako na obrázku u Petrajse informace - "Problémy s připojením". Před tím samozřejmě vše hrálo, pak zřejmě proběhla nějaká aktualizace, po vypnutí se zobrazí výběr země, logo Vodafonu, a pak - problémy s připojením. Display - chyba E201. Nevíte prosím někdo, jak postupovat dále? Děkuji.

Upraveno uživatelem mir69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

Asi nějaký problém se signálem, nejde zkusit STB u jiného TV?

Zkusit to jde (zusím v úterý, až budu u rodičů) ale večer vše hraje, tv a STB se vypne - a ráno už ne? To se mi zdá právě nějaké divné... Nenaskočí ani menu STB, stále dokola, reboot, česká republika, chyba E201...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Před nějakou dobou se mi to také stalo - musel jsem udělat reset do továrního nastavení (samozřejmě po vyzkoušení všech variant a ověření, že opravdu není problém se signálem z rozvodu UPC do Settopboxu).

Postup dle informací z technické podpory.

Na Vámi uváděné potíže by mohlo pomoci tovární nastavení přes diagnostickou obrazovku, které provedete dle následujícího postupu:

  1. Odpojte set top box z elektrické sítě, vyčkejte přibližně 10 vteřin a zapojte jej zpět

  2. Ve chvíli, kdy se set top box začne načítat (na displeji bude běhat dokola tzv. had), stiskněte na dálkovém ovládání tlačítko INFO (modré tlačítko) a držte jej, dokud se neobjeví diagnostická obrazovka (obrazovka bude v angličtině, tedy DIAGNOSTIC SCREEN).

  3. Šipkou vpravo přejděte na záložku UPDATE

  4. Poté opakovaně mačkejte šipku dolů, až bude modře podsvícená položka FACTORY RESET

  5. Stiskněte OK, po pravé straně se zobrazí nápis CANCEL

  6. Opět stiskněte OK, podtrhne se C

  7. Nyní stiskněte tlačítko VOL+, nápis se změní na PROCEED

  8. Potvrďte tlačítkem OK, nápis PROCEED zmizí

  9. V případě, že nedošlo k samovolnému restartu boxu, stiskněte tlačítko EXIT.

V tuto chvíli se set top box restartuje a začne proces stahování posledního software.

Nyní jako při první instalaci zvolte zemi "Česká republika", jazyk "Česky", pokud máte set top box připojený scart kabelem, zobrazí se nabídka, kde je třeba vybrat právě scart kabel, poté odsouhlaste licenční podmínky, potvrďte, zda máte, nebo nemáte připojený síťový kabel z modemu do set top boxu (pro využití videotéky a televizního archivu), a nastavte typ startu set-top boxu (ECO – nižší spotřeba v pohotovostním režimu, delší start po zapnutí, nebo RYCHLÝ START – vyšší spotřeba v pohotovostním režimu, rychlý start při zapnutí). 

Upraveno uživatelem zby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...