Přejít na obsah

DVB-T MUX1 kanál 21 nekoukatelný


petrmet

Doporučené příspěvky

Nejčastější příčina tohohle problémů bývá v nekvalitním propojovacím koaxiálním kabelu mezi zásuvkou a televizorem, takže když s tím začneš laborovat a třeba ten kabel vyměníš  pokud není přímo od UPC, tak bude dost možná po problému, také bych zkontroloval zásuvku zda jsou tam dotažené šroubky, pokud tam nějaké najdeš.

Ale problém může být pochopitelně i jinde, prostě zákazník který platí za televizi 30kč měsíčně asi není pro Vodafone je úplně prvořadá záležitost.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem psal, dotažení koaxiálu jsem zkontroloval, koaxiál je od UPC. Do jejich zásuvky se nehodlám hrabat. Ostatní MUXy fungují, nejsem schopen hodnotit kvalitu. Při posledním problému ještě za UPC proměřili linky vzdáleně za mé asistence, konstatovali nějaké zarušení, druhý den přijel technik, po několika dalších měření něco štrachal (nejsem schopen přesně říci, co tam dělal) v rozvodné skříni ve sklepě, pak jsme spolu znovu zkontrolovali TV i PC připojení. Řekl, že už by to mělo být O.K. a odjel.  Od té doby bylo vše O.K., občas se nějaký problém s kostičkováním nebo EPG na některém MUXu objevil, ale během krátké doby zase zmizel. Usuzoval jsem z toho, že to je nějaký problém s vytvářením streamu. Teď už mám 10 dní MUX1 téměř nekoukatelný, seká se obraz i zvuk. Jestli je nějaká služba pro VF nepodstatná a nehodlají ji udržovat bych nerad slyšel, když na začátku přechodu z UPC na VF ujišťovali, že přebírají vše kromě mailu a WiFree. Rád bych od nich slyšel jasné vyjádření. To "předáme dál" a "ozveme se" mě neuklidňuje.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje kamardádka má TV start k exupc internetu, a vše jí funguje dle rozpisu frekvencí jak je to na webu https://www.vodafone.cz/pece/televize/tv-doplnkove-sluzby/tv-start/

@petrmetpokud to nefunguje musí se zavolat na linku a oni Vám případně objednají technika

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je špatně na televizoru ? Nějak mi uniká tvoje logika. Běží 6 MUXů, nikdo nic nekontroloval ani neměřil. Když jsem podobný problém měl kdysi, UPC ho odstranilo během jednoho dne, zjistili nějaké zarušení. Kolikrát to mám ještě napsat, abyste si to přečetli ? Nebo čtete jen poslední příspěvek a mám sem kopírovat všechny předešlé ? Je to marný...

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...