Přejít na obsah

DVB-T MUX1 kanál 21 nekoukatelný


petrmet

Doporučené příspěvky

Proboha, co se v tom VF děje. Když se mi konečně podařilo dovolat na podporu, tak po 20 minutách hovoru mi technik oznámil, že mě přepojí na někoho, pak mi řekl, že to nejde přepojit a že se mi ozvou. Další den volal nějaký technik, který zřejmě slyší o službě TV Start v rámci internetu poprvé v životě. Oznámil mi, že to musí předat na podporu, aby doplnili službu nevím kam a pak teprve může začít problém řešit. Ten převod z UPC na VF mi byl čert dlužen. Když jsem podobný problém řešil před lety, tak to vzdáleně proměřili, poslali technika, ten prolezl vedení v domě a během dvou dnů bylo vyřešeno.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technik mi tvrdil, že servis může objednat, až bude mít službu někde (nevím kde) potvrzenou od podpory, kam můj požadavek ihned odesílá. Prostě velká byrokracie a žádný uživatelsky přívětivý přístup. Nedovedu si představit, jak jim to vysvětluje technicky méně zdatný uživatel.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pátek, Vodafone závadu neřeší, ani se neozývá, jak slíbil, závada trvá. Může mi někdo říci, jak dlouho mu trvalo, než se dočkal odstranění závady a co se pro urychlení dá udělat ? Vůbec si nedovedu představit, jak takovou situaci řeší lidé, kteří jsou např. na homeoffice nebo mají děti na online výuce.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...