Přejít na obsah

DVB-T MUX1 kanál 21 nekoukatelný


petrmet

Doporučené příspěvky

Taky mam starsi... -je treba se proklikat na rucni ladeni - ladeni digit kanalu - zadat novy - a kdyz se zobrazi frekvence tak jeste stiskni OK a az teprve ted jde zadat kmitocet...

-nebo napis model a nekdo zde uz ti rekne zda u tebe lze nebo ni. (uz nevim ale mam dojem ze i na plazme to tak podobne bylo) 
 

474000.thumb.jpg.8e94eda066ec81f4418af73582b2cb4d.jpg

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mám jen hloupou TV Samsung a je to schované až trošku hlouběji v menu a myslím že každé zařízení by mělo ukázat kvalitu signálu, jinak na tom posledním obrázku vidím opravdu ladění DVB-C a tam by ani jeho autor noc nenaladil.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nic zkoušet nebudu, vím, že ostatní kanály mají signál 95 a v pohodě jich 39 naladím, technik na místě byl prověřil to vyměnil zásuvku nepomohlo. Hlášené jako chybu od více zákazníků to mají a vědí o tom, akorát s tím nic evidentně nedělají.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč to nechcete vyzkoušet ?

Musíte si přece připustit, že chyba může být na vaší straně, i kdyby se to zdálo jakkoli nepravděpodobné.

 

Dovolte se mi podělit s mojí zkušeností s upc dvb-t.

 

Asi před rokem jsem chtěl známému do pokoje pro hosty dát starou crt televizi, aby tam měli aspoň nějaké kanály. V té době se vypínal analog, a tak jsem se zeptal kamarádů, a jeden mi daroval starý dvb-t set top box značky optex electronique, tak jsem jej u známého zapojil, naladil jsem dvb t nabídku, a začal jsem vše zkoušet. Zjistil jsem, že všechny kanály čt + pár dalších vždy kostičkovaly, občas pomohlo, pokud jsem koax vypojil a zapojil, problém se ale znovu zachvíli objevil.

Konzultoval jsem to s kamarádem, který je opravářem televizorů, ten mi vypůjčil zesilovač, který situaci nezlepšil. Následně jsem zapojil na stejný kabel místo STB novou televizi, a ještě jednu starší, a u nich se tento problém nevyzkytoval.

Onen kamarád mi poté zdělil, že si myslí, že časem tuner zeslábl, nebo se rozladil, co já vím, a že set top box je prostě kaput.

 

 

Takže chyba skutečně může být ve vaší televizi, může se projevovat jen na určité frekvenci, a to z mnoha různých důvodů, skutečně zkuste tam zapojit ještě něco.

 

Tím že tvrdíte, že to je problém VF, a popíráte možnost závady na vaší straně jste jen strčil hlavu do písku, a rezignoval na řešení problému.

Upraveno uživatelem Daviddvbc
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On už s tím má problém od poloviny září a v říjnu psal že zkoušel připojit nějaké další zařízení a všechny měli problém s příjmem na tomto kanále,

takže z mého pohledu tam asi bude nějaká chyba na straně Vodafonu a s největší pravděpodobností pokud se nic nezměnilo se jedná o nějaké rušení na tomto kanále z nějakého okolního zdroje, ale tím že bude čekat že se to samo vyřeší ničemu nepomůže, protože už to budou skoro čtyři měsíce

 a bez nějakého dodatečného změření se přesně nedá říct zda jde o rušení, nebo nějakou chybu s kterou přišel technik, ale ta se mi nezdá moc pravděpodobná.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...