Přejít na obsah

DVB-T MUX1 kanál 21 nekoukatelný


petrmet

Doporučené příspěvky

já to četl, dost dobře, ale UPC už není a styl podpory je také jiný, takže nemůžete čekat, co co bylo na denním standardu u UPC i u Vodafone toto jsem chtěl říci, a pokud něco nejde tak se musí volat nebo psát na Vodafone 

Upraveno uživatelem kautskym
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petrmetTady se pomoci nedočkáš, budou ti pořád opakovat to samé. Každopádně musíš infolinku bombardovat pořád dokola, jinak se ničeho nedočkáš...Vlastní zkušenost. Jo hold časy za UPC už pominuly, kvalita služeb jde hold dolů.

Upraveno uživatelem ToMiR
  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3xCA Modul, Vodafone Station+RT-AX86U
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

VF někdy kolem 14.9. udělal určitě nějaký zásah do DVBT TV Start a totálně to podělal. Udělal jsem pokusy s příjmem na čtyřech různých přijímačích, výsledek byl dost špatný, rozepíšu se o něm ve vlákně https://www.techforum.cz/forum/4-vodafone-tv/ . Přístup techniků VF je strašný, jen stále slyším "předáme", "ozveme se"... 

Omlouvám se za odkaz, mělo to být vlákno "MUX1 kanál 21 nekoukatelný".

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@petrmet Hezký den, Petře, odsud nezjistím, s kým jste komunikoval a co se kolem celé záležitosti děje. Jestli jste nedostal nějaké vysvětlení nebo pomoc, napište nám prosím podrobné informace přes https://tam.je/forum (nebo sem napište číslo zprávy, pokud jste už psal), ať můžeme zjistit víc. Díky.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediná reakce byla ta, kterou popisuji zde 21.9.2022. Jména techniků si nepamatuji. Žádnou zprávu jsem neposílal ani nedostal, takže číslo zprávy nemám.

Za tu dobu jsem pokročil v pokusech na čtyřech zařízeních, ze kterých pro mě vyplynulo, že problém není ani v kabelech ani v síle signálu.

Jeden settopbox naladil všechny MUXy, ale na kanále 21 nejsou jména stanic (je tam např. pouze CH-11003 pro ČT24, což je nějaké ServisID ) ani nefunguje EPG . Další settopbox nenaladí kanál 21 TV, najde pouze rozhlasové stanice při automatickém vyhledání, při ručním vyhledání 474 MHz TV stanice najde, ale seká se obraz i zvuk. Třetí settopbox se při automatickém ladění sekne celý a je ho třeba resetovat. Multimediální centrum má TV stanice na kanálu 21 bez zvuku.

Sílu signálu mi to ukazuje 95%, kvalitu 85-90%. Do 14.9.2022 vše fungovalo bez problémů.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z těch 4 zařízení které si vyzkoušel mě vyplývá jediné, a to že je tam nějaký problém s kvalitou signálu na tom uvedeném multiplexu, takže to bude chtít návštěvu servisního technika, který to proměří a zjisti kde přesně na kabelu k tobě se závada vyskytuje, může to být doma u tebe na kabelu, nebo zásuvce nebo někde po cestě k ní, může tam být třeba nějaké rušení atd.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi Vás všichni chápou a ví, že jste to psal již 23.9.2022, ale opravdu to vypadá na špatný signál, a bude se muset znovu objednat technik, a pokud napíšete opět že to nikdo nechápe, tak já osobně nechápu Vás pokud tady stále budete psát to samé, omlouvám se za svůj názor, ale řešíte tu prostě stále to samé a všichni Vám také radí to samé,

opravdu m+ nebaví číst  to samé od Vás Petrmet , stále dokola, a myslím že už to asi taky nebaví ani ostatní, když Vám radí stále to samé

Upraveno uživatelem kautskym
  • Souhlasím 2
  • Nesouhlasím 1
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...