Přejít na obsah

DVB-T MUX1 kanál 21 nekoukatelný


petrmet

Doporučené příspěvky

Mám bohužel pouze HD ready TV, takže HD ČT naladím ale slyším pouze zvuk. Technik už se ani nenapojuje do zásuvky, jen se ve smartphonu podívá do systému na danou zásuvku, kde je signál OK. Mají to hlášeno a stejný problém není pouze u mě.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, a jak ten technik pozná v tom smartphonu jaký je na dané zásuvce na kmitočtu 474 MHz signál, když k té zásuvce není připojeno žádné měřící zařízení ?

kromě modemu, který ale pracuje na jiných frekvencích a s jinými parametry signálu a proto tento kmitočet nedokáže změřit, obzvlášť když se jedná o problém pouze na jednom kanále a ostatní jsou ok.

A jestli to mají nahlášeno od září a nikdo s tím nic nedělá tak to je také dost podivné,

zajdi se fakt třeba se setoboxem poptat i sousedům nebo o barák vedle k někomu koho znáš jakým to funguje, já si fakt myslím že tam nějaké rušení.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když dáš ruční ladění, tak jakou úroveň a kvalitu signálu to na tomto postiženém kanálu ukazuje a jakou na ostatních co fungují ?

A ještě se přihlaš do webového rozhraní modemu Compal a mrkni se do záložky Pokročilá nastavení/Nástroje/Stav sítě/ Downstream , jaké to tam ukazuje hodnoty signálu a SNR, hlavně na těch vyšších frekvencích, které jsou blízké kanálu 474 MHz.

 

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruční ladění ten kanál 21 právě vůbec nenajde. Ostatní mají kvalitu 95.

Prostě je to tak, že když to tv má z minulosti naladěné tak to TV normálně zobrazí, ale jakmile dáte znova TV naladit, tak už to tento kanál nenajde. Takto to mají i zadokumentované. Já to bohužel udělal někdy v listopadu a od té doby to prostě nenaladím.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...