Přejít na obsah

management modemu EPC3208


Návštěvník vaton

Doporučené příspěvky

Návštěvník vaton

Máme normální STA a na chalupě Skylink, ke kterému je internetová TV pro 4 zařízení současně, takže kabelovou TV nepotřebuji. Když tedy zruším současně s internetem od Vodafone i TV  (celkem 460 + 80 = 540 Kč měsíčně), bude mě to přes optiku od TM (včetně pronájmu modemu) stát jen nějakých 30 Kč navíc při 3x rychlejším internetu. To je celkem fér.  A navíc na rok sleva 200 Kč měsíčně - no nekup to :))))))

Upraveno uživatelem vaton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto vlákno je k pobavení, protože jak někdo napíše, že je síťař (tedy jestli tím nemyslel mlácení lišt na chodbách domů) a následně si stěžuje na změnu DNS u obyčejného modemu (ve kterém se žádné DNS nikdy nastavovat nemohou a vše lze nastavit až v routeru, který má ovšem přímo uživatel svůj vlastní) a pak ještě vyžadovat jakousi podporu na krám, který je dávno po záruce a na finále chtít "managementovat" modem, no co k tomu dodat... :D
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, mam tento modem doma. Odjakziva mam za nim svou router (mel jsem i za historickymi Motoralami). V routeru, ve WAN nastaveni jsem mel vse od DHCP, ale po par zkusenostech jsem pouzil vlastni DNS 8.8.8.8 a NDNS 1.1.1.1 a nevidim nikde problem. Net mam 300/20 Mbps.

U modemu provozuji jiz treti zdroj, original i jeden dokupovany odesel po vypadku napeti. A vcelku se netesim na modem novy, protoze ackoliv je tento dost archaicky, je pro me naprosto stabilni. Budu se ho snazit drzet co nejdyl to pujde... 

  • Souhlasím 2
  • To se mi líbí 1
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledna verzia firmware pre ten modem ma 10 rokov.. sietove parametre (ako adresy DNS) su v config subore, ktory sa natahuje pri starte modemu z TFTP servera VF (nema nic spolocne s firmware), VF zjavne neupdatoval config pre ten modem (ktory je uz EOL).

VF nema povinnost sa starat o zariadenia v majetku zakaznika (maximalne po dobu zaruky, ak ich predal zakaznikovi).. VF DE nerobi upgrade fw ani technicku podporu, ak si pripoji zakaznik vlastny modem/router, dokonca hned zavrie kazdy ticket podpory na take zariadenie/pripojenie.

11 hours ago, Tube said:

Budu se ho snazit drzet co nejdyl to pujde... 

Ten modem je najlepsi, co UPC/VF malo v ponuke.. lenze je otazkou casu, kedy ho vyhodia zo systemu (nie ci, ale kedy).

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...