Přejít na obsah

Nefunkční STB


tramin

Doporučené příspěvky

Dneska se mi stalo to samé, je pravda, že jsem premium box nějaký týden nepouštěl, svítila pouze dioda bíle jinak no signal. Stačilo však pouze vyndat a zandat baterky v dálkovém ovladači a box najednou funguje! Nevím, jestli se mezitím neaktualizoval.

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám diodu červenou, ale box vůbec na nic nereaguje.

Ještě se chci zeptat, jestli musím s boxem vrátit i HDMI a LAN kabel. Ne, že bych si je chtěl nechat, ale mám je složitě vedeny za skříní, kterou musel celou odstavit. Případně jestli můžu dodat nějaké jiné kabely, co mám v šuplíku, kdyby to bylo vyžadováno.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HDMI kabel by se vracet měl, ale předpokládám že technik přiveze komplet nový box, tak ať si ten nový HDMI kabel a  případně LAN kabelnechá, když ho bude vyžadovat.

Hlavně ať ti také vymění napájecí zdroj, ten tvůj už může být klidně nějaký načnutý.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víceméně se zapne, projede si prvotní instalace a ladění a pojede to.

A boxy na prodejnách. Jedná se o totožné boxy po stránce HW, je to věc backendu, na kterou službu se ten box navěsí. Na prodejnách mají ale zákaz boxy k DVB-C vydávat, vždy ho musí dodat technik. Technik s ledovým klidem servis na box z prodejny vrátí Vodafone, že box nedodávali a tedy ani neservisují. Nechte si tedy vždy zařízení dovézt technikem ať vám operátor či někdo z prodejny říká co chce.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to šlo vždy u jednoho účtu mít DVB-C i OTT. Ale samozřejmě to jsou 2 různé služby, takže 2x platba. Jinak tedy to nejde a nikdy nepůjde mít DVB-C i OTT pod jednou služnou. A v místech, kde je dostupné exUPC by ani nikdo mít OTT televizi správně neměl.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to někomu pomůže tak DVB-C verze VTV boxu se dá provozovat i bez připojeného anténního koaxiálního kabelu, pouze nefunguje živé vysílání, ale všechny ostatní funkce jako zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka a EPG fungují, takže se to dá použít aspoň jako nouzovka.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vím a takhle to bohužel provozuju od ukončení Horizonu, ale sledovat vše s minutovým zpožděním je trochu kostrbaté řešení, zvlášť když se box zapíná na živém vysílání

nouzovkou bych od migrace nazval celý vodafone

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...