Přejít na obsah

Pouze EDGE signál v roamingu


Návštěvník RDP

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Nechci zakládat nové vlákno, tak to postnu sem, kdyžtak admin ať se zařazením naloží dle své úvahy.
Co se Vodafonu děje s roamingem - daty  v Německu? Teď jsem byl od čtvrtka do včerejška v Německu a datové připojení naprostá katastrofa. Po přejezdu hranic naprosto nic, dokonce ani obligátní info vítejte... nepřišla. Síť v lepším případě E, ovšem nepoužitelná, většinou nic. Občas sice telefon vykázal i 4G, ovšem přes to už se vůbec nedalo nikam dostat. Online navigace nepoužitelné. A to je chuťovka, když jste někde, kde to moc neznáte a jezdíte mezi místem eventu a hotelem. Ačkoli jsme crew složená z kolegů napříč Evropou od GB po LV, tak je zajímavé, že tyhle problémy se týkaly jen uživatelů českého Vodafone. Telefony se lokovaly na Vodafone.de, kde právě nefungovaly, při pokusu o registraci do jiné sítě než Vodafone.de se telefon nezaregistroval. Všem ostatním vše fungovalo tak jak má. Je to normální? Postihla telefony nás pěti - šesti lidí nějaká společná pohroma, nebo jen nefunguje Vodafone jak má? Sakra, tohle už není o tom, jestli mi na kabelovce funguje nebo nefunguje jeden program. Tohle nám zkomplikovalo práci v celé skupině.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@MedvědPěkné dopoledne, za potíže se omlouvám 😞  Nyní jsme měli některé dny potíže s daty v roamingu v Německu. Poslední výpadek byl v sobotu a vše jsme ve spolupráci s roamingovými partnery dořešili po pár hodinách. Pošlete nám prosím podrobnější informace přes https://tam.je/forum, abychom mohli prověřit důvody těchto potíží s technickým oddělením přímo k vašemu telefonnímu číslu. 

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Veronika - Vodafone:
Skutečně nevím, jaké nové informace bych vám měl někam vypisovat. Myslím, že z mého předešlého příspěvku je vše jasné. Nemluvě o tom, že řešit to ke vztahu k mému konkrétnímu číslu  by bylo pěkné, kdyby to postihlo pouze mne. Ale problém měli VŠICHNI uživatelé Vodafone, ne jen já. To jako mám vypisovat i jejich čísla? Proč, když potíže sami přiznáváte? Také nemáte pravdu, že v sobotu byl problém vyřešen. V neděli to bylo podobné. Uvítací zpráva o tom, že jsem v Německu mi přišla včera, tedy v neděli,  ve 20:40, tedy po více než třech dnech. A ano, potom už cestou zpět data fungovala.
Vaše omluva je mi houby platná, chci službu, která mně bude fungovat jako ostatním když ji potřebuju. Pokud si vzpomínám, tahle kauza s daty v Německu už nějaký čas trvá. Tak se neomlouvejte, ale něco s tím udělejte.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi by bylo dobré ověřit jaká je aktuální situace a zda již problém s roamingem pominul a nebo ne, protože dohadovat se o něčem co už je třeba dnes opravené nedává úplně smysl.

A že chce po tobě operátor telefonní číslo a popis situace je běžný postup, protože jinak neví, jak přesně máš ty služby nastavené a povolené a podle toho pak může problém řešit.

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, Veronika - Vodafone said:

@MedvědPěkné dopoledne, za potíže se omlouvám 😞  Nyní jsme měli některé dny potíže s daty v roamingu v Německu. Poslední výpadek byl v sobotu a vše jsme ve spolupráci s roamingovými partnery dořešili po pár hodinách. Pošlete nám prosím podrobnější informace přes https://tam.je/forum, abychom mohli prověřit důvody těchto potíží s technickým oddělením přímo k vašemu telefonnímu číslu. 

Mám podobný problem prave teď, detaily mate ve zprávě č. 1379498.

U mě v Bavorsku ještě všechno fungovalo, ale problem se objevil až cestou do NR-WF.

  • Basic 250 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal 3.0 P, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 tomus: Jasně, všech šest lidí má "něco" špatně. 
A mluvit o tom smysl má, jsem zákazník a služby si platím. Nemluvě o tom, že to není věc, která by se neopakovala. Evidentně Vodafone s tím bojuje bez většího úspěchu. Podle tvé logiky (a zřejmě pan kautskym to vidí podobně) nemá smysl řešit nic, co už vlastně funguje - takže hlavně operátora neobtěžovat? Tak to teda ne. A ostatně 1woko to ověřil za mě.
Úžasné na tvé odpovědi ovšem je, že se netýká problému jako takového, ale bojuješ za operátora. Jen do toho!

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já za nikoho nebojuji, jenom se snažím na to nezaujatě nahlížet, že tam do víkendu nějaký problém byl, to je jasné a ani to nezpochybňuji ani nezlehčuji.

Ale moje otázka spíš zněla jestli, jestli už je reálně problém vyřešený, nebo ne a zatím to tedy vypadá že spíš není

 a že chce operátor znát nějaké detaily v tvojí služby, na tom přece není nic špatného, když to má nějak řešit a musí z něčeho vycházet.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník contract

od 13:00 nefunkční všechny VODAFONE karty na internet funkční jen edge . Německy Kolín nad Rýnem . Katastrofa ti co mají jiné sim tm nebo o2 jsou v pohodě . Linka Vodafonu “ neregistrujeme žádný problém “ 😄 Přátele já to vzdávám … 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...