Přejít na obsah

Pouze EDGE signál v roamingu


Návštěvník RDP

Doporučené příspěvky

Návštěvník RDP

Ahoj, od dnešního odpoledne kolem 14:30 mám signál pouze EDGE. Nyní je kolem 21:30

Momentálně žiji v Göttingenu v Německu, ale obvykle zde signál vždy indikoval 4G/LTE

Mohl by mi někdo pomoci vyřešit tento problém? Zkoušel jsem resetovat nastavení mobilní sítě a restartovat telefon, zdá se, že nic nefunguje. Můj telefon je iPhone 11 s iOS 15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjevně lokální operátor blokuje LTE pro roaming (třeba z důvodu přetížení sítě), takže pokud nelze použít pro roaming jiného operátora (kde by bylo vše v pořádku), pak asi nezbývá nic jiného, než pro data pořídit nějakou místní SIM. Samozřejmě se dá podat podnět VF, aby danou situaci prověřil, ale to bude nejspíš běh na dlouhou trať a s nejistým výsledkem.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Pouze EDGE signál v roamingu

Je zvláštní, že německý operátor kdesi v Německu blokuje lte kvůli přetížení. Co by tedy pak měli dělat operátoři třeba v Itálii nebo Francii kde se do roamingu připojí statisíce turistů za den. Přitom v Itálii jsem nikdy žádný problém neměl ani s LTE.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník COJS

Zdravím,

Momentálně jsem na dovolené v Německu, konkrétně v Berlíně a mám úplně ten samý problém. Do včerejšího večera jsem měl plné 5G všude (iPhone 13) a od dnešního rána mám buď pouze EDGE a nebo kompletně "no service".

Změna sítě z VODAFONE.DE na O2 nebo Telekom nepomůže a mám pouze hlášku "no service".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...