Přejít na obsah

Seká se sledování VTV na notebooku


Návštěvník pupek

Doporučené příspěvky

Návštěvník pupek

Mám problém s VTV  webová vysílání na notebooku. Zkoušel jsem mikrosoft egde, seznam, google chrome. Připojení kabelem ethernet i wifi. mam internet 500 a Tv konfort. Síla signálu na wifi kolem 50mb a pevné připojení kolem cca100mB .Jednal jsem již o tomto problému s vodafone apostupoval podle jejich pokynů Zkouška prohlížečů i odstranění  doporučené konfigurace na egde . výměna modemu a prověřená síla signalu v pořádku.  s problémem prý neví co lze udělat. Problém je, že z celé nabídky fungují bez problémů pouze programy AXN, AXN black, AXN white jak přímo zapojení tak z nahrávek, nebo chtěl bych vidět. Ostatní předplacené programy včetně videotéky se  sekají v různých časových intervalech cca od 5 do 10 sec. na krátký čas v se na několik sec. přeruší o objeví se znak kolečko jako u nahrávání  a trvá to stále. Vodafon nedokázal navrhnout řešení. Podotýkám, že jsem zkoušel dva počítače ,které byly odborně vyčištěny v měsíci červnu 2022. You Tube jede v pořádku.Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Seká se sledování VTV na notebooku

Také myslím že to může být způsobeno klidně kombinací pomalejšího notebooku a webovou aplikaci od Vodafone která je tak nějak napůl cesty a není příliš odladěná, je náročnější na hardware a výpadek ve spojení se objeví častěji i na rychlém počítači s dobrým připojením.

Bylo by dobré sem napsat a jaký notebook se přesně jedná a jeho parametry, především procesor,

sice si zmiňoval že to bylo zkoušeno i na jiném počítači, ale opět neznáme jeho hardwarové parametry.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 8. 2022 v 14:57, pupek napsal:

Mám problém s VTV  webová vysílání na notebooku. Zkoušel jsem mikrosoft egde, seznam, google chrome. Připojení kabelem ethernet i wifi. mam internet 500 a Tv konfort. Síla signálu na wifi kolem 50mb a pevné připojení kolem cca100mB .Jednal jsem již o tomto problému s vodafone apostupoval podle jejich pokynů Zkouška prohlížečů i odstranění  doporučené konfigurace na egde . výměna modemu a prověřená síla signalu v pořádku.  s problémem prý neví co lze udělat. Problém je, že z celé nabídky fungují bez problémů pouze programy AXN, AXN black, AXN white jak přímo zapojení tak z nahrávek, nebo chtěl bych vidět. Ostatní předplacené programy včetně videotéky se  sekají v různých časových intervalech cca od 5 do 10 sec. na krátký čas v se na několik sec. přeruší o objeví se znak kolečko jako u nahrávání  a trvá to stále. Vodafon nedokázal navrhnout řešení. Podotýkám, že jsem zkoušel dva počítače ,které byly odborně vyčištěny v měsíci červnu 2022. You Tube jede v pořádku.Poradí někdo?

Já bych poradil , pokud toto chcete využívat , změnit poskytovatele. Na lineární vysílání je to určitě nejlepší operátor , ale pokud chcete používat zpětné shlédnutí , případně využivat internetové vysílání  přes cokoliv jiného než jejich box  tak je to vždy loterie a sekaná.

 

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pupek

nevím zda se tot podaří doplnit mám HP15BW004 procesor AMD P6-9220 4GB  pamět 4GB DDR pevný disk 5400 ot/mon adruhy HP250G5 dál nevím určitě CELERON N 3060 500GB pamět 4GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SSD disk PC určitě znatelně zrychlí, ale spíš s ohledem na rychlost načítání systému a aplikací, přehrávání videa má na starosti procesor a grafická karta, takže tam nějakou znatelnou změnu moc neočekávám.

Ale za sebe můžu říct že HDD už bych v PC jako systémový disk nikdy nechtěl.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...