Přejít na obsah

Nová přípojka do domu


Návštěvník Ynwacz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ynwacz

Dobrý den... Dnes jsem do baráku který jsem zdědil chtěl zavést internet. Čekala mě nemilá zpráva, nenašli jsme přípojku tedy koaxiální kabel. Už dříve do baráku zavedený byl ale bojím se, že pár let zpět při rekonstrukci ho někdo oddělal, přeseknul či co a nebo je prostě v podzemí. Televize je tedy teď napojena na anténu. Technik říkal, že je možné ho nějakým přístrojem najít pokud tam je (na kolik to vyjde finančně? )  a popřípadě na kolik by vyšlo zavést nový ? UPC box odkud má vést kabel je asi 1-2m před zahradou tedy mým pozemkem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to bych nekoukal. Pokud budete chtít rovnou připojit služby, pak se jedná o nestandardní zapojení mimo hromadnou výstavbu. Vodafone zdarma provede průzkum, udělá kalkulaci a technickou dokumentaci. Až to projde byrokratickým kolečkem, dají vědět, jestli budou chtít nějaký doplatek nebo jestli náklady ponesou jen oni (do 5 tisíc cca to platí celé). Průzkum se domlouvá během pár pracovních dní, pak ta kalkulace atd. Počítal bych, pokud připojení bude možné a nebude třeba zajišťovat povolení např. od města, kopat ve veřejné komunikaci atd. tak 14dní až měsíc k realizaci připojení.  

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...