Přejít na obsah

Musí se pronajímat modem ?


Návštěvník Xtrail

Doporučené příspěvky

To je ten Compal tak špatný? Polepším si když vezmu tarif kde je Arris? 
 

Teď mám Compal a internet jede. Restartovat sem tam musím, ale tak 1x za 2 měsíce. Ale je fakt, že mi Ubiquiti router hlásí ztrátu paketů, tam nevím zda by změna modemu pomohla. Když jsem tu ztrátu paketů měřil SW v PC tak to bylo Ok, nevím co UBNT vadí. 

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Štatl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tedy s Compalem dobrou zkušenost, nejprve jsem ho měl v režimu bridge, ale poté co mi začal blbnout můj vlastní router TP link C6, jsem modem přepnul do režimu router a nejsou s ním žádné problémy, uptime mám aktuálně 95 dní, to s Ubee který jsem měl předtím to bývalo mnohem horší.

Arris používá OFDM kanál na frekvencích, které občas ruší mobilní LTE síť, takže když budeš mít smůlu, můžeš s ním mít větší problémy než s Compalem.

  • Souhlasím 2
  • Děkuji 1
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetS
13 hours ago, Adolf.Shitler said:

@retron Když jsem měl modem Ubee, tak ho tam jednou technik dal a od té doby jsem o něm nevěděl. Ani si nevzpomínám, že by bylo nutné ho restartovat. Ale Compal je něco jiného.

Ja mam stale jeste ten Ubee a je to sice docela jednoduche a nenarocne zarizeni, ale obcas se restartne, WiFi umi bud jen 2.4 nebo 5 GHz (ne oboji soucasne) a na 2.4 GHz se pri nastaveni sirky pasma 40 MHz (presneji jde o volbu 20 / 40 MHz) WiFi velice rychle rozsype a je nutne cele zarizeni restartnout. Kvuli klimatizaci jej tedy pouzivam vetsinou na 2.4 GHz se sirkou pasma 20 MHz, tj. zadna slava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...