Přejít na obsah

Musí se pronajímat modem ?


Návštěvník Xtrail

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
V 14. 3. 2023 v 7:23, Marek-26 napsal:

Zatím si nikdo vlastní modem nezprovoznil, takže nikdo žádné zkušenosti nemá. Každopádně bude muset projít vložením do systémů vodafone toho daného kusu a nikdo nezaručuje, že bude fungovat. 

@Marek-26 Marku, zdravím. Položil jsem oficiální dotaz na VF, aby specifikoval, co je potřeba z mé strany směrem k Vodafone CZ, abych mohl používat mé vlastní koncové v rámci kabelového připojení. Kolegové se i přes připomínání zatím nemají k odpovědi už déle než 14 dní. 🙂 Když se tu bavíme na odborné / technické úrovni, můžu poprosit Vás? Postačí Vodafonu CZ nasdílet tzv. CM-MAC adresu routeru, který chci aktivovat? Je ještě něco potřeba? Díky! Nerad bych kladl tento dotaz Vodafonu přes ČTÚ, přijde mi to hloupé a věřím, že VF mi odpověď umí dát přímo...

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Daviddvbc Sorry, seš mimo!

Četl sis nové podmínky VF? Pokud ne, tak si je přečti, odkazy jsem sdílel např. na stránce 14 v tomto vlákně. Potvrzeno i ze strany ČTÚ. Vlastní koncová zařízení v kabelové síti VF jsou prostě fakt. @Marek-26 Marek mi maximálně nemusí chtít nasdílet postup, což by mě mrzelo, a musel bych řešit jinými způsoby.

Závěrem, naivní seš ty, pokud mi tu budeš podsouvat cokoli jiného. 

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém asi bude v tom, že teoreticky už vlastní modem připojit možná jde, ale prakticky s tím nikdo nemá zkušenost, zřejmě ani ve Vodafone, v zásadě by ti mělo stačit sdělit MAC adresu a typ modemu a hlavně musíš komunikovat ve Vodafonu s někým kdo ví co po něm chceš.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...