Přejít na obsah

Musí se pronajímat modem ?


Návštěvník Xtrail

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, papousek84 napsal:

 Compal CH7465 bílý nyní mám jeden volný, po přestěhování (podařilo se mi ho zakoupit plně funkční). možno poslat přes zásilkovnu. 

Bohužel jakmile ten modemu odepneš ze své smlouvy, nebo z nějaké jiné, tak už ho nelze znovu přepsat na jinou smlouvu a modem se stává bezcenným kusem elektroodpadu jak už psal Marek-26 a to i přesto že je třeba plně funkční, jediné co má snad ještě nějakou hodnotu je ten celkem výkonný napájecí adaptér, možná ho ještě někomu prodáš jako náhradní díl.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Ivo2003 napsal:

Když je ta wifree bez používání a jen se vysílá SSID, tak to to pásmo skoro nijak nezarušuje snad. 

Moment kdy tu wifree někdo používá je jen zlomek času. 

Souhlas. Za mě UPC wi-free byla super služba. Na principu sdílení kusu vlastní kapacity wifi sítě možnost připojit se na wifi kdekoli a kdykoli od uživatelů v tomto "ekosystému". Široké pokrytí wifi hotspotů, aniž by musel operátor složitě budovat separátní vlastní byznys infrastrukturu. 

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hned jako první požadavek je uvedeno že:

Zařízení MUSÍ disponovat certifikací DOCSIS 3.1 ze strany CableLabs. 

To znamená že pokud by si tam chtěl hypoteticky někdo připojit ně jaký vlastní modem, tak to nemůže být například Compal, nebo něco staršího, jak by si zde někteří určitě přáli, ale naopak moderní a dražší modemy, jestli teda vůbec nějaký takový co by splňoval podmínky vůbec je k dispozici.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Wladimir

Dnes som volal na linku VF a bolo mi povedané to isté, s dodatkom o európskej certifikácií.
Ja konkrétne pre svoje účely hľadám modem s čipovou sadou od Broadcom, takže zatiaľ som prišiel na modely: Technicolor CGA6444VF alebo CGA4233DE.

Takže použité sú už k ničomu, treba zohnať jedine nové? Máte k takému kroku ešte niekto nejaký postreh?
Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...