Přejít na obsah

Nesrovnalosti ve vyúčtování


Návštěvník vodafonuznikdy

Doporučené příspěvky

Návštěvník vodafonuznikdy

Dobry den,

myslela jsem, ze mam uz po ty nocni mure u vodafonu konecne klidek, bohuzel, musi furt zprijemnovat zivot.
Jak mam kontaktovat Vodafone, kdyz jsem nikdy nemela a tedy nemam to jejich prihlaseni( jen ex upc), nejakej kod operatorovi nebo dalsi veci?  Potrebuju pisemne, idealne email, abych to kdyztak mohla predlozit u soudu a ke stiznosti na COI a dalsi inspekce! 

Dekuji moc!

A vsem radim dat si pozor na posledni vyuctovani, chteli me okrast o mesic, co jsem uz nemela net, a slibili mi slevu za neposkytnuti sluzby, ta se tam vubec neobjevila, nahlasila jsem jim to, omluvili se, ze poslou spravne, nic neposlali, sms, ze mi to prijde na adresu po par tydnech, ale to jsem odpovedela, ze tam uz davno nejsem a 6 let se posilalo pres email, cekala jsem doted, nez nejaka hodne pochybna firma(logicall, prectete si o ni na netu) me pozaduje dva krat vice nez je potrebne, coz nemam v umyslu platit, je to furt mala castka, ale za ten “servis” nechci platit o korunu navic, dukazy a pravnika mam.

Zadne nesrovnalosti, byl titulek PODVOD OD VODAFONU, protoze poslat chybny vyuctovani, snazit se okrat naposledy, pak poslat firme, ktera muze pozadovat podle hodnoceni online, kolik chce, to nejsou nesrovnalosti ve vyucovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Nesrovnalosti ve vyúčtování
Návštěvník vodafonuznikdy

Kolikrat mam reklamovat vyuctovani? Mam reklamovat reklamaci? 😄 a postou? U nich to bude trvat, uf, zase mesice! 
Dik za nic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamaci je operátor povinen vyřídit a pokud tak neučiní, pak se lze obrátit na ČTÚ. Ale je potřeba mít něco v ruce, tj. doklad o tom, že jsem tu reklamaci uplatnil. A to skutečně nebude nějaký screen webové diskuze nebo tvrzení o tom, že jsem kamsi volal a email taky ne, ale potvrzení z pošty o zaslání doporučené zásilky s dodejkou, resp. lze využít i datovou schránku.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vodafonuznikdy Adolf poradil, nebo se stačí podívat na web. Jinak UPC účtovalo na měsíc dopředu, takže jestli byla smlouva zrušena až po vygenerování posledního vyúčtování, tak pak posílali ještě jedno závěrečné. Řekl bych, že na ČOI to jde poslat i bez znalosti kontaktu na Vodafone a předně bych to řešil se společností, která mi upomínku zaslala, než vydají exekutorský příkaz. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vodafonuznikdy

No, mela jsem zaplatir jeden mesic, pripsali dva, takze neni to dopredu, COI nemusim posilat nic od nich, ani o to mi nejde, jde o to, ze chci oznamit, ze udelali takovou chybu, abych mohla u soudu rict, ze jsem se snazila je kontaktovat o tom pred tim, ale asi budu muset cekat na soudni vymahani a predlozit vsechny dukazy

na COI a dalsi instance kontakt nepotrebuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemíchal bych soud a ČOI, to je něco zcela jiného. Prostě bych písemně informoval Vodafone, kdy a co jsem hradil, a že si nejsem vědom jakéhokoliv nedoplatku. Pokud to VF neuzná - a já jsem si opravdu jistý v kramflecích - pak lze počkat na vydání platebního rozkazu od soudu (pokud by to VF k soudu dal), podat odpor a následně vše doložit. Jenom pro úplnost, tak soud může být nahrazen rozhodnutím ČTÚ, má to stejnou váhu.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@vodafonuznikdy Pěkný den, pokud už žádné služby od Vodafonu nemáte, můžete reklamaci podat poštou na adrese: Vodafone Czech Republic a.s., Reklamační oddělení, náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5. Reklamaci můžete uplatnit do 2 měsíců, vždy od nás dostanete vyjádření, a to nejpozději do 30 dnů. Pokud jste už reklamaci podávala a s vyjádřením nesouhlasíte, tak pokud máte nějaké nové skutečnosti, které můžete doplnit, doporučuji nám odpovědět. V případě nesouhlasu s uzavřením reklamace také máte právo podat námitku k ČTÚ.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...