Přejít na obsah

Heslo k účtu "admin" na modemu B2368-66


Návštěvník Smoack

Doporučené příspěvky

Návštěvník Smoack

Potýkám se s problémy když se pokouším změnit typ NAT na svém počítači
Kdykoliv když zkouším vytvořit nové pravidlo ve funkci "Port Forward", nemá to žádný efekt, a DMZ také žádný nemá
Našel jsem potenciální řešení k mým problémům (odkaz na nizozemský článek který jsem našel je ve spoileru) ale vyžaduje to přístup k účtu "admin" na přihlašovací stránce.
Chtěl jsem se zeptat pokud je u Vodafonu nějaké základní heslo pro tento účet nebo jestli je jiný způsob jak heslo získat.
Jestli někdo zná jiné řešení k mým problémum s typem NAT bez využití účtu admina, tak bych to taky rád věděl.
Děkuji za každou odpověď!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Smoack Pěkný den,

napište nám přes https://tam.je/forum s odkazem na tuto diskuzi a do zprávy připište také výrobní číslo modemu (najdete na štítku modemu). Zkusíme se pak poptat, zda vám budeme moct heslo poskytnout.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne nevím, fw lze kdykoliv přeflashovat zpět. A to že se mi do mého zakoupeného modemu nikdo nedostane na dálku je jedině plus. Podpora Vodafonu na toto zařízení je stejně tragická. Od té doby co tam je tento fw byl "pevný internet vzduchem" poměrně stabilní. Do té doby značné kolísavé, přepínal se z jedné frekvence na druhou, večer nepoužitelné vůbec. Více info pro zájemce na foru mobilmanie. Naštestí jsem se toho krámu včera definitivně zbavil a jsem připojen kabelem.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

ŘEŠENÍ PROBLÉMU - ADMIN HESLO VODAFONE
ahoj všichni kdo potřebujete plný přístup k modemu huawei b2368-66 který má omezený přístup do administrace - lze nahrát i jako user.
Plný návod a firmware ke stažení zde - Firmware upgrade b2368 - www.velmo.cz
1. provedení upgradu dle jejich návodu - vyzkoušeno bez konečného resetu - někdo se dle diskuzí na netu již nebyl schopen přihlásit.
2. neměnit heslo a jméno po upgradu - někdo se dle diskuzí na netu již nebyl schopen přihlásit.
3. nespouštět hard reset nebo obnovu do továrního nastavení - někdo se dle diskuzí na netu již nebyl schopen přihlásit.
4.vyzkoušeno na O2 a bez problému to maká
Firmware B2368_V100R001C00SPC085T je očividně od O2 a není uzamčen pro jiné operátory, takže si můžete nastavit hodnoty od různých operátorů.

  • -
  • -
  • -
  • Huawei B2368-66
  • již nemám
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Tímto způsobem to určitě nedoporučujeme řešit, pokud se pak cokoliv stane, nemůžeme ručit za správné fungování služby. Jak jsem psal výše - zájemcům jsme schopni poskytnout administrátorský přístup do rozhraní modemu, stačí nás kontaktovat.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...