Přejít na obsah

Vodafone Curb / Curve


Návštěvník Martin D

Doporučené příspěvky

Návštěvník Martin D

Zdravím, Curb je český názov gps trackeru v zahraničí známy pod názvom Curve (totožné zariadenia, až na ten názov).

Mám dva Curve trackery a nejdú mi spárovať s aplikáciou. Cez BT ich nájde oba, ale pokus o pripojenie skončí hláškou : Zariadenie sa nenašlo.

Takže otázka, sú tie Curve trackery nejak blokované? Ak áno, dajú sa odblokovať na použitie v ČR? (podľa imei napr?) Alebo proste nemám šancu na rozchodenie a mám ich vrátiť Karlovi.

ďakujem za odpoveď .

M.D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martin D

@Adolf.Shitler

Výrobca(predajca) je Vodafone, preto to píšem na toto fórum 😏. Stačí si zadať do googlu : Vodafone Curb (alebo Curve) a aplikácia je Vodafone Smart app.

Upraveno uživatelem Martin D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone ČR tento GPS tracker prodává za jednu korunu, takže asi nemá moc smysl ho kupovat někde jinde, také jsem si jeden pořídil, ale zatím jsem ho neaktivoval,

Uvnitř je integrovaná elektronická simka takže je otázka za to musí být od českého operátora, nebo je nějaký problém s tou aplikací na kterou si celkem dost lidí stěžuje v recenzích, take6 tam někteří uživatelé psali že je nutné mít b telefonu SIM kartu s telefonním číslem od Vodafone.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martin D

@tomus

Pokiaľ by sa Curb predaval v CR, oprava, ak by bol posledný mesiac dostupný, tak ho samozrejme kúpim. VF píše že predaj skončil.

Problém appky je možný, ono pokiaľ po neúspešnom pokuse o pridanie do appky, apkku minimalizujem, je vidno v tej zmenšenine náhľad nenačítanej mapy s polohou Curbu, ale po znovuotvoreni ma to hodi dna úvodné okno kde chce pridať nové zariadenie.(skúsim keď tak iný telefón, ale nemyslím, že pixel 6 by bol v tomto problémový)

Pokiaľ je tá esim blokovaná, rád by som aby sa niekto z VF vyjadril, či sa dá odblokovať, keďže je to stále produkt vodafonu a áno, špeciálne pre toto som si bol zobrať VF simku ( bez nej ta nezaregistruje do aplikácie)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...