Přejít na obsah

Platba za služby Vodafone


Ivo Mašek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jirmanlukas

Já bych to nehrotil, chyba se stane. I mě se to stalo po prodloužení smlouvy, zavolal jsem svému obchodnímu zástupci a vyřešeno, bez problémů. Je to jen software, stane se. Já si na VF kupodivu nemohu stěžovat. Mobil, neomezená data, optika, TM ani 02 mi neuměli nic nabídnout, nebo tam byl borec, co mi vysvětloval, je jejich připojení je lepší než optika...co na to říct. O agresivním obchodníku 02 ani nemluvím, šílenec. Taky obchoduji...fakt neměl šanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🙂 Nekde Vam davali VDSL jako lepsi nez optiku?

No to je legrace. Jako kdyz kdysi chodili ze mi jdou zrevidovat elektriku (smejdi nabizejici dodavatele elektriny). Tak jsem se ji ptal, kde maji Megmet. A po chvili nechapaveho civeni jsem je vyprovodil za fligr z domu. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vim že to sem asi nepatří, a že mě zase Slamb ukamenuje, a Adolf odsoudí za čin který jsem udělal, ale nechce se mi zakládat nové téma, jelikož neočekávám rešeni.

 

Asi před půl rokem mne rodinný příslušník jemuž se starám o služby požádal, aby jsem jeho 2 VTV boxy změnil z dvb c na ott, aby si mohl jeden vzít na cesty atd. Nyní vím, že to asi nebylo nutné, ale zanesli jsme 2 stb na pobočku, vyměnili atd., během měsíce zmizela dvbc tv ve vyúčtování, a vše bylo ok.

Bohužel mi poté začaly každý den v xx: 01 chodit sms se zněním " Dobry den, informujeme vas, ze sluzba, ke ktere mate pronajate zarizeni dle smlouvy xxxxxxxxx, neni aktivni. Spojte se s operatorem na lince 800 77 00 77.Hezky den, vas Vodafone " .  a maily "     

Milý zákazníku,

u smlouvy č. 1-279878223107_0 nemáte aktivní hlavní službu, ke které od nás máte pronajaté zařízení.

Potřebujete poradit, jak na to?
Pokud máte zájem službu využívat, kontaktujte nás na Lince péče o zákazníky 800 77 00 77. Rádi vám pomůžeme.

V případě, že službu využívat neplánujete, doporučujeme vám smlouvu o nájmu ukončit. Ukončení provedete vrácením zařízení buď na naší prodejně nebo poštou společně s žádostí o ukončení smlouvy .

Adresa pro zaslání zařízení je:
MUFF Logistics s.r.o. - H1, Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 20

Rádi bychom vás ještě upozornili, že pokud nezrušíte uvedenou nájemní smlouvu, budeme vám účtovat měsíční nájemné za zařízení.

Hezký den,

Váš Vodafone " 

Každý den, o hodinu později (např. dnes v 3:01, zítra v 4:01 atd.) 

Dle mého názoru je v systémech stále nějaký ca modul, který byl původně v mediaboxu, ale po jeho výměně za vtv box nezmyzel ze systému, a změnou z dvb c na ott vznikl tento problém.

 

Zavolal jsem tedy na linku, jak se píše v sms,  kde jsem si SE SOUHLASEM operátora nahrál hovor, popsal problém atd., načež mi operátor sdělil, že mohu brát tyto sms a maily za bezpredmětné, a že nic nebudu platit, a že ty zprávy mám ignorovat. To je celkem problém, jelikož se podle zpráv jedná o "zprávu z krátkého kódu", takže ji nelze ztišit ani zablokovat. Mohl bych mít režim nerušit, ale bohužel potřebuji být i v noci na příjmu kvůli mimořádným událostem, a levnou simku si také pořizovat nechci, jelikož také chodí důležité zprávy, o kterých musím vědět hned.

Takže teď mi třeba v 3;01 ráno příjde sms od vodafonu. Skvělé  🕒

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Daviddvbc Hezký den, Davide, tohle určitě není řešení, pokud není důvod k odesílání zpráv, tak předáme požadavek na to, aby vám nechodily. Napište nám prosím popis situace přes https://tam.je/forum, ať to můžeme řešit. Díky.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...