Přejít na obsah

Platba za služby Vodafone


Ivo Mašek

Doporučené příspěvky

Každý měsíc platím přes SIPO služby od Vodafone v částce 1 756.-Kč, nebo 1 755.- Kč. 

Dnes jsem nahlédl do "Můj Vodafone" a z hrůzou jsem zjistil, že za červen mám z ničeho nic platit (bez vysvětlení) částku 3 511.- Kč a na červenec mám vypsanou částku 2 054.-Kč !!!!!

Vodafone se asi již dočista úplně zbláznil.  Chtěl bych vysvětlení od lidí z Vodafone, co sem chodí. Pokud se ze strany Vodafone nebude dodržovat smlouva, kterou jsme uzavřeli minulý rok po přechodu z UPC, pak v Chomutově na prodejně okamžitě vrátím zařízení a přejdu pod Grape SC, od nichž mám inet už od roku 1997 a provozují i TV. Otázka 2 dnů, obzvláště, když mám veškeré kabely do všech místností natažené.

Pokud se Vodafone chce zbavit svých platících a bezproblémových zákazníků, kteří tu jsou už od dob Karnevalu, tak toto je opravdu idealní způsob, jak to provést. 

 

Přikládám obrázky (aby se tomu věřilo, neb to je pro normálně uvažujícího člověka neuvěřitelné)

1.jpg

2.jpg

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vyúčtování jsou jistě položky rozepsány a lze to porovnat s nějakým vyúčtováním starším, aby se vědělo, proč ten nárůst. Nebo zákaznická linka.

Jinak tedy Grape SC televizi sice nabízí - Genius TV (samozřejmě televizi netovou se všemi negativy z toho plynoucími), ale je to spíš parodie na služby, než něco čím by člověk při smyslech nahradil DVB-C od VF. Také hodnocení pouhých 1,9 z 5 v Obchod Play u Androidu napovídá, že tudy cesta nevede.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty služby jsou rozepsaný a samozřejmě to vůbec neodpovídá. Tam se někde vzaly peníze z ničeho - nejsou podložený.  Někdo si je vymyslel. Nevím koho tam na těchto pozicích zaměstnávají, ale pravdou je, že za Karnevalu a UPC jsem nikdy tohle řešit nemusel.

Tak cesta v každém případě nevede přes oněch 3 tisícovkách. Jinak tu Grape TV tady na chomutovsku používají snad všichni. Tenkrát utíkali po přechodu z Karnevalu do UPC.  Tady na sídlišti, kde všichni byli pod kabelovkou, nás snad nezůstalo ani 10.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, Grape SC neznám, ale když to, Adolfe, nazýváš parodií, jak bys potom nazval Vodafone s jeho službami a funkčností? Já jenom jako abych se orientoval v místním slovníku.
A ještě se zeptám  - Ivo Mašek podle tebe není při smyslech, když o přechodu na tuto službu uvažuje? (viz formulace tvé odpovědi výše). To je zase jenom lakmusový papírek pro admina abych věděl co se smí a kdo to smí.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd Osobně si na služby VF prakticky stěžovat nemůžu (až na VF Telefon na síti exUPC, kde Compal v režimu modem způsobuje, že jsou hovory nepoužitelné - v režimu router je však vše v pořádku, to jenom pro info) a na TV DVB-C u VF už vůbec ne. Jestli je za rok u TV jeden výpadek, to je moc.
A jestli je Ivo Mašek při smyslech neřeším a ani bych ho nepodezříval, že by nebyl, ostatně stále využívá TV od VF a celý problém je v jeho případě čistě administrativní ve vyúčtování a nikoliv problém technický.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako čekat a případně to zaplatit a až potom si stěžovat a dostávat to (někdy pracně) nazpátek?  Já v téhle zemi žiju přes 60 let a tudíž vím, že co navrhuješ, nebývá v naší české kotlině zrovna dobrým nápadem.  Protože to pak obvykle končí tak, že viník je úplně v pohodě., a stará se, telefonuje, píše, a přesvědčuje a dokazuje ten, co je v tom úplně bez viny. ..... a ještě dostane sprdunk, proč se neozval hned, jak zjistil nesrovnalost. Vítej v národě českém.

Já jsem samozřejmě v "Můj Vodafone" využil formuláře a vše popsal. Tak snad do 10 dnů (nebo jak dlouho) přijde odpověď.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...