Přejít na obsah

Programovy pruvodce na set-top boxu Vodafonu


thornung

Doporučené příspěvky

Ahoj, posledni dobou pozoruji problem pri nacitani programoveho pruvodce, tim myslim jeho obsahu a informace o aktualne bezicich poradech.

Pokud vyvolam programoveho pruvodce a postupne prochazim TV kanaly, dost casto dojdu do bodu, kdy nejaka skupina kanalu nema zadne informace. Az po prepnuti na takovy kanal, se program pro dany kanal doplni. Jako kdyby se pruvodce plnil daty az z televizniho signalu, tak jak se to deje u pozemniho vysilani DVB-T.

Ocekaval bych, ze se programovy pruvodce plni pres internet, kdyz je set-top box k internetu pripojen.

(A aby jsme se hned na zacatku nedohadovali jestli je set-top box opravdu k internetu pripojen, tak rovnou dodam, ze zpetne zhlednuti funguje.)

 

Pozorujete nekdo podobne chovani?

Drive jsem si takoveho chovani nevsiml.

 

Upraveno uživatelem thornung
  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VTV Set-Top-Box 2G_A, COMPAL CH7465LG
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mně se děje to samé. Nehledě na rychlost, respektive spíš pomalost, se kterou se samotné EPG zobrazí. Trvá to docela dlouho a často se načte nejdříve transparentní, bez tmavého pozadí, takže se téměř ani nedá číst. Až po chvíli se donačte i to tmavě pozadí. Už to pozoruji nějakou dobu, dříve se to nedělo. Je to, jako kdyby STB z nějakého důvodu nestíhal.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV STB
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Dobré ráno, dnes v noci měla proběhnout aktualizace boxů, která přináší právě zlepšení výkonu. Měla by tedy zlepšit i situaci s prohlížením EPG. Jestli se ale situace nezměnila a pořád se průvodce načítá pomalu, zkuste ještě provést reset boxu (v menu set-top boxu (tlačítko s ikonou domečku na dálkovém ovládání) najděte Nastavení (ozubené kolečko v levé části obrazovky) - Nastavení zařízení - Resetovat. Provedení resetu potvrzujete zadáním PINu, přednastavená hodnota je 1234), to by mohlo také pomoct 🙂 

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co si nastavit to rychlé zapnutí? Teď nevím, jak se to v menu přesně jmenuje. Možná STB žere víc v režimu stanby, podle mě ale minimálně, ale zase se nespouští s logem a dlouho. Tak to mám já a zatím jsem si nevšimnul, že by mi to nějak hrálo. Jen pokud STB "bootuje" s logem Vodafonu, pak to tam něco hraje, to jo.

Upraveno uživatelem honza265
  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV STB
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám nastavený režim vysoké úspory energie. Teď jsem na vypnutý box sáhl a pořádně hřeje, má nejmíň 50°C. Takže evidentně dost žere i v tomhle módu. Vzhledem k ceně elektřiny a faktu, že z 90 % sleduji TV přes PC, to odpojím od napájení.

Zkoušel jsem to zapnutí a zvuk tam je, ale je to krátké nijak moc rušivé...

Upraveno uživatelem marena
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...