Přejít na obsah

VTV na TESLA MediaBox XA400


Návštěvník Josef

Doporučené příspěvky

  • Slamb změnil název na VTV na TESLA MediaBox XA400

Recenze na alze...

Dle aktuální informace od Vodafone.cz by na Android boxech s Androidem TV už měla nově fungovat i aplikace Vodafone TV. Máte ověřeno, že na tomto konkrétním typu boxu již aplikace funguje? Dříve nefungovala, proto jsem zakoupený box vrátil. Proto si chci funkčnost přístroje s Vodafone TV ověřit.
 

1 odpověď

Dobrý den, aplikaci Vodafone je v současné době možné stáhnout a nainstalovat z obchodu Google Play. Multimediální přehrávač TESLA MediaBox XA400 je vybaven certifikovaným operačním systémem Android TV™. Certifikace od Googlu zajišťuje bezproblémový chod a aktualizace aplikací z Google Play. Ze strany výrobce není možné garantovat funkčnost aplikací třetích stran a aplikací vyžadujících přihlášení, ani k nim poskytovat podporu.

Tesla/Inter-sat, Tesla Expert, 13. 04. 2022

...a na heurece:

Jelikož mám i Vodafone TV placený v místě bydliště lze MediaBox XA400 použít k sledování Vodafone TV na chalupě. Proto taky koupeno. 

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Josef Hezký večer, konkrétně tento box mezi podporovanými vypsaný nemáme. To neznamená, že nebude fungovat, ale nemáme to vyzkoušené.

Jaké podmínky by měl box splňovat píšeme na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/aplikace-vodafonetv-chytre-tv/. Pokud má Android TV (verze 5 a vyšší) a je vyrobený po roce 2017, splňuje základní předpoklady, aby aplikace fungovala 🙂 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted koupil jiny, protoze preci jen se mne ta castka za ty parametry moc nelibila (U tech boxu/mmc mne obecne stve ze tak setri na pameti, -kdyz uz celkem bezne je u telefonu 8GB... ).
S tim by souvisel dotaz na prispevek nade mnou... -asi zbytecne zakladat nove...
Je uvedeno: "tento box mezi podporovanými vypsaný nemáme" a "Jaké podmínky by měl box splňovat píšeme na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/aplikace-vodafonetv-chytre-tv/ " zkusil jsem i projit kompletne https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/ -a neobjevil jsem seznam podporovanych ani parametry(Ondra napsal podminky) muzete mne navest tedy kde tyto info(specifikacni pozadavky + seznam otestovanych) jsou ? Diky.  

Nejdriv jsem zamyslel "Multimediální centrum MECOOL KM6 Deluxe, Android TV 10, certifikace Google" kde je ve specifikacich uvedeno i Widevine L1 ale pak jsem si vsiml , ze je i novejsi verze KM7  kterej ma nejen vice RAM(2vs4GB) oproti "Tesla" ale i 64GB uloziste oproti KM6 a k tomu i novejsi verzi Android TV 11. Skoda jen, ze dali AMlogic S905Y4 misto S905X4. 
Tak jen doufam, ze ta verze Widevine neni navazana prave na ten CPU a staci ze je certifikace googlu a pro ty co nepotrebuji 8K snad naprosto staci .
No az muj objednany(1800,-) dorazi muzu dat vedet jak to vypada.
 

 

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...