Přejít na obsah

Slučování příspěvků


petrmet

Doporučené příspěvky

Bohužel tato funkce mě přináší mnohem víc problémů než užitku, pokud by po sloučení příspěvků došlo k aktualizaci a příspěvek by se jevil jako nepřečtený pak by to bylo OK.

Jenže takhle tam něco připíšu třeba po několika hodinách a příspěvek už si nikdo nepřečte, protože si ani nevšimne že v něm došlo k nějaké změně,

konkrétně u tebe Slabe už se mi to stalo několikrát, že jsem potřeboval něco připsat do příspěvku, který byl adresován pro tebe, ale nemělo smysl aby to tam psal, protože už by sis to nepřečetl, stejně tak jsem si už několikrát všiml že jsi připsal něco do svého příspěvku a já si toho náhodou všiml třeba až po delší době.

Proto pak nezbývá počkat až na ten příspěvek někdo zareaguje a odpovědět, nebo čekat 24 hodin aby nedošlo ke spojení příspěvků, a nebo a to dělám nejčastěji, příspěvek prostě smažu a napíšu ho znovu, ale to běžný uživatel udělat nemůže,

navíc tam už občas bývají nějaké lajky a ty se pak pochopitelně smažou také.

Takže pokud to nejde nějak poštelovat aby to fungovalo lépe, tak zkrátit dobu kdy se příspěvky spojí z 24 hodin na maximálně 2 hodiny a nebo to vypnout úplně, což by asi byla trošku škoda, protože ta funkce není špatná, ale je prostě nedomyšlená.

 

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...