Přejít na obsah

Moderování příspěvků a obsahu fóra


RichardHorcic

Doporučené příspěvky

1) Podle čeho se určuje, co ještě je  "únosná mez" a co už není?  Podle libovůle, momentální nálady, nebo snad podle nějakých nesympatií?

podle četnosti a konkrétního obsahu

 

2) Zřejmě tady někdo nabyl dojmu, že jsem troll placený konkurencí 

ne že bys byl placenej, ale jako trollení to vypadá, viz 1)

 

3) Možná jsem to na rozdíl od ostatních dělal blbě, že jsem tu televizi konkrétně jmenoval.

to je celej problém, psaní jiný služby pomalu do každýho druhýho příspěvku chyby ve vtv nevyřeší

 

4) Mohl bys mi v nich prosím vyhledat alespoň jeden, v kterém bych napsal něco urážlivého, vulgárního, nebo snad nepravdivého ?

nechápu, jak tohle souvisí s tebou, řešíme tu přece něco úplně jinýho

 

5) pohrozit, zablokovat, či jinak srazit hřebínek, umlčet

všechno to zmiňovaný vypadá úplně jinak, jinak bys tady teď tenhle příspěvek neměl, ne? schválení příspěvku před jeho odesláním pomáhá předcházet vzniku některejch problémů v situaci, kdy je velká pravděpodobnost, že by došlo k jeho dodatečnýmu skrytí - pak tady vznikají reakce na neexistující příspěvky, někdo nemusí chápat, proč ten a ten příspěvek zmizel a samotnej autor vidí hned, jestli něco bylo špatně a může to podle potřeby řešit, ne až zpětně s odstupem několika dnů nebo dokonce tejdnů - ideálně v soukromý zprávě nebo v tématu pro takový účely určenýmu, který si může kdokoliv založit

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

 

5) pohrozit, zablokovat, či jinak srazit hřebínek, umlčet

všechno to zmiňovaný vypadá úplně jinak, jinak bys tady teď tenhle příspěvek neměl, ne? 

 

Vypadá to jinak? A jak? Pyšníš se tím, jak jste demokraticky schválili a zveřejnili můj příspěvek, ale že je u něj znemožněno ostatním reagovat, to už moc k chlubení není... Co kdyby se mnou nedej Bože někdo souhlasil, že?  😕

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Příspěvek jsem skryl já, nevidím důvod, proč bych měl na to někoho upozorňovat. Chce si to znovu pročíst pravidla (bod 2) Podmínky registrace - Vodafone Techforum

Jestli si chcete počíst, tak podobnému tématu jsme se věnovali tady https://www.techforum.cz/topic/61248-moderování-příspěvků-a-obsahu-fóra kam tuto diskusi připnu.

 

PS: Tohle není nějaký nárokovatelný veřejný prostor, toto je soukromé pískoviště. O skrytí jsem rozhodl já, nikoliv nějaký korporát či korporátní pravidla. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Marek-26 změnil název na Moderování příspěvků a obsahu fóra

A proč bylo téma skryté? Pokud tu neplatí pravidlo, že co je proti zájmu Vodafone, to se skrývá (a zda to dělají přímo zákazníci Vodafone nebo lidé, kteří z nějakého důvodu hájí jeho zájmy, už je jedno), tak opravdu nechápu ten důvod. To, že na správce stránek má právo cokoliv smazat přece neznamená, že se proti tomu člověk nemůže ozvat - čekal bych nějaký smysluplný klíč, podle čeho se nějaký obsah skrývá.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha 8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...