Přejít na obsah

Moderování příspěvků a obsahu fóra


RichardHorcic

Doporučené příspěvky

To už se tady vážně a naprosto legálně mažou příspěvky, kde se jen zmíní název konkurenční televize? Já jen, že jsem se tu jednou větou zeptal, jestli jste někdo nezaznamenal, jak šalamounsky vyřešila přetáčení reklam LepšíTV.  Odstraněno, samozřejmě opět bez žádného upozornění či vysvětlení...Je tohle opravdu tak nekorektní příspěvek, který je nutné odstranit? Možná zase dostanu vysvětlení, že jsem si ten příspěvek asi  vymyslel, protože ho nikdo z moderátorů nevidí. Takže co můžu očekávat? Opět nějaký postih za drzost, nejspíš další trestný bod a ultimátum, že si musím nasypat popel na hlavu, abych dál přispívat...?

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jabadabadooo
V 9. 6. 2022 v 20:31, Marek-26 napsal:

Ano, naprosto legálně si tu můžeme smazat naprosto cokoliv, nikdo to nemusí obhajovat, informovat o tom atp. Příspěvek není odstraněn, je skryt, takže moderátoři ho normálně vidí.

Myslím si, že ten příspěvek sám o sobě problém není, ale v kontextu předchozího "přispívání" zde došlo k moderaci resp. nutnosti schválení příspěvků. Například příspěvek, který cituji je úplně klasický OT a potencionální začátek flamewar, takže by potencionálně neměl být ani schválen.

Za komunistů se "moderaci" říkalo CENZURA a všichni proti tomu bojovali. Chtěli svobodu slova. Ta, jak vidno nenastala a uveřejní se, nebo lépe řečeno "Zmoderujeme jen to, co se nám líbí a co neodporuje naší věci!"

Když čtu, co se tu píše, vidím obraz prokurátora Urválka a soudy padesátých let. Tehdy se také mohlo jen to, co jsme všichni chtěli a nad čím držela ruku strana! 

Moderátor by také měl ovládat jazyk český. Pokud jinému káže pravidla, měl by se jimi také řídit. Třeba pravidly českého pravopisu: 

Některé věci nepropadli "dolů" vůbec

P.S. Pokud jsi Marku-26 a Vy, ostatní moderátoři alespoň trošku soudní a ustojíte konstruktivní kritiku, můj příspěvek nesmažete. Pokud ano, potvrzujete to, co jsem napsal.

Screeny uloženy.  Pro případ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jabadabadooo

Za komunistů se "moderaci" říkalo CENZURA a všichni proti tomu bojovali. Chtěli svobodu slova. Ta, jak vidno nenastala a uveřejní se, nebo lépe řečeno "Zmoderujeme jen to, co se nám líbí a co neodporuje naší věci!"

Když čtu, co se tu píše, vidím obraz prokurátora Urválka a soudy padesátých let. Tehdy se také mohlo jen to, co jsme všichni chtěli a nad čím držela ruku strana! 

Moderátor by také měl ovládat jazyk český. Pokud jinému káže pravidla, měl by se jimi také řídit. Třeba pravidly českého pravopisu: 

Některé věci nepropadli "dolů" vůbec

P.S. Pokud jsi Marku-26 a Vy, ostatní moderátoři alespoň trošku soudní a ustojíte konstruktivní kritiku, můj příspěvek nesmažete. Pokud ano, potvrzujete to, co jsem napsal.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jabadabadooo

Za komunistů se "moderaci" říkalo CENZURA a všichni proti tomu bojovali. Chtěli svobodu slova. Ta, jak vidno nenastala a uveřejní se, nebo lépe řečeno "Zmoderujeme jen to, co se nám líbí a co neodporuje naší věci!"

Když čtu, co se tu píše, vidím obraz prokurátora Urválka a soudy padesátých let. Tehdy se také mohlo jen to, co jsme všichni chtěli a nad čím držela ruku strana! 

Moderátor by také měl ovládat jazyk český. Pokud jinému káže pravidla, měl by se jimi také řídit. Třeba pravidly českého pravopisu: 

Některé věci nepropadli "dolů" vůbec

P.S. Pokud jsi Marku-26 a Vy, ostatní moderátoři alespoň trošku soudní a ustojíte konstruktivní kritiku, můj příspěvek nesmažete. Pokud ano, potvrzujete to, co jsem napsal.
 

scr.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jabadabadooo Konstruktivní kritika je k té gramatice, to bych si zasloužil pohlavek.

To o té cenzuře moc konstruktivní není. Ale rozhodně je to celý příspěvek OT. Lepší by bylo na toto založit téma, aby se nezaplevelovala témata, která s tím vůbec nesouvisí. Myslím si, že s tím, jaká je tu volnost se o nějaké cenzuře a moderaci moc mluvit nedá i když samozřejmě probíhá. Ale nějakou štábní kulturu bychom tu měli udržovat. A to, že napíšu jeden ostřejší příspěvek jednomu uživateli, kterému bylo omezeno přispívání, když se po několika upozornění dostal na čas pod drobnohled... Já si vybral tuto cestu, reagovat veřejně, protože kdybych ten jeho příspěvek já nebo někdo jiný skryl po pár hodinách, kdy jsem mrknul na fórum, to by zas bylo srdceryvných PM a příspěvků o komunistických a nacistických praktikách, o opíjení se mocí, dmoucí pýše a jsem nazván samozvaným cenzorem, aniž by si kdokoliv ověřil či se zeptal, jestli jsem k té represi sáhl já. A samozvaný nejsem, stejně jako celý tým zde. K těm pravidlům – jen reakce na tu legálnost mazání. Když člověk nedbá na několik varování, tak holt přijde trest. Toto fórum není žádná veřejná služba, na kterou by kdokoliv měl nárok či právo. Odkazujete se k cenzuře za komunismu, někteří za nacismu, já bych jí raději přirovnal k římské cenzuře (a i dříve tu byla). I to je "práce" moderátorů, cenzorovat a dbát na dodržování pravidel. Jinak se dostáváme k anarchismu.

Ave Censor

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Marek-26, Ave Censor!
Jste výkonní! Ale zase musím spravedlivě přiznat, že když jste mně dnes smázli příspěvek ve vlákně o Vodafone TV na jabku, tak jste vzali jedním kérem i ten "velice přínosný, plný informací a lásky", z kterého jsem si dělal srandu. A toho si vážím!
Tak, tak, pořádek musí být a já to tak beru se všema důsledkama:-)

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Hezké ráno, diskuzní fóra mají odjakživa moderátory, kteří se v nich snaží udržovat pořádek. To je, myslím, nejvýstižnější popis situace. Bez toho by se diskuze zvrhly a obsahovaly plno balastu, reklam, hádek atp. A do takového fóra by už pak chodili jen ti, co se tam chtějí denně hádat. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

diskuzní fóra mají odjakživa moderátory, kteří se v nich snaží udržovat pořádek

Ano, to chápu a dokonce s tím i souhlasím. Ale dávat nějaké trestné body,  mazat příspěvky a blokovat přístup jen proto, že jsem se ve vláknu o zákazu přetáčení reklam zeptal, jestli si někdo všiml, jak tohle vyřešila konkurence, to považuju za šikanu a ne za nějaké udržování pořádku, jak se to tady snažíte prezentovat. Čekat jestli mi nějaký cenzor milostivě schválí příspěvek než ho zveřejní, je ponižující, urážlivé a odmítám se s tím smířit, to raději smažu svůj účet a odejdu odtud. Obzvlášť, když jsem na tomhle fóru nikdy nepoužil žádné vulgarismy, ani jsem nikoho slovně neurazil. Jediné co evidentně vadilo na mých příspěvcích, že jsem podle moderátorů příliš často zmiňoval LepšíTV, a srovnával s Vodafone.TV. A to nejspíš nepřípustné...

Využívám na svou obhajobu tohoto vlákna (když už ho někdo založil) a doufám, to některý z moderátorů nevyhodnotí jako nevhodný příspěvek a znovu nezablokuje. 😕

Mimochodem, pravda se nejlépe obhájí argumenty, ne zákazy a blokováním......

 

Upraveno uživatelem RichardHorcic
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RichardHorcic tvoje zmiňování konkrétní konkurenční služby přesáhlo únosnou mez, to zdaleka nebylo jedno zeptání, jestli si někdo všimnul, jak to vyřešila konkurence, navíc styl těch příspěvků je jasně propagační

několik příspěvků se skrylo, ale k ničemu to nevedlo, tak se přistoupilo ke schvalování do doby, kdy už k žádnýmu porušování pravidel docházet nebude

pokud s tim nesouhlasíš a chceš tady smazat registraci, napiš mi to nejdřív 14.7. do soukromý zprávy - těch 30 dnů je ochranná lhůta proti ukvapenejm rozhodnutím, protože jednou zrušená registrace se nedá nijak obnovit

www.techforum.cz_search__&q=Lep%C5%A1%C3%ADTV&author=RichardHorcic&search_and_or=or.png

 

@jabadabadooo ty se tu oháníš svejma právama, ale s tim spojený povinnosti úplně ignoruješ, konkrétně povinnost dodržovat pravidla, se kterejma si souhlasil

takový politický slinty do tématu o přetáčení reklam opravdu nepatřej, proto sem je opakovaně skrejval a tys je tam i přesto z nějakýho nevysvětlitelnýho důvodu opakovaně vkládal

na tom tvym screenshotu neni vidět, do jakýho tématu si to psal, to bude jistě omyl a nedopatření, ale hlavně že je na něm vidět, kdo si stránku prohlíží

 

já bych všechny ty příspěvky nechal skrytý a vůbec bych se s nima nepřesouval a neslučoval, na druhou stranu čas od času neni od věci vidět, co tady skrejváme a co sou některý lidi schopný vymyslet 🤔

 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Slamb "tvoje zmiňování konkrétní konkurenční služby přesáhlo únosnou mez, to zdaleka nebylo jedno zeptání, jestli si někdo všimnul, jak to vyřešila konkurence, navíc styl těch příspěvků je jasně propagační"

Podle čeho se určuje, co ještě je  "únosná mez" a co už není?  Podle libovůle, momentální nálady, nebo snad podle nějakých nesympatií? A podle jakého klíče se pozná, že příspěvek je "jasně propagační"? Zřejmě tady někdo nabyl dojmu, že jsem troll placený konkurencí a proto je mi třeba pohrozit, zablokovat, či jinak srazit hřebínek.  Rozhodně jsem dalek toho, někoho, nebo něco tady propagovat. Ve všech svých příspěvcích jsem vždycky jen srovnával plusy a mínusy dvou webových televizí, které mám možnost porovnávat. K ostatním jsem se samozřejmě nevyjadřoval, protože s nimi nemám zkušenost. A to vždycky jen ve vláknech, kde se konkrétní problém řešil. Že z toho VodafoneTV vyšla téměř pokaždé hůře, to určitě moje chyba není...  Možná jsem to na rozdíl od ostatních dělal blbě, že jsem tu televizi konkrétně jmenoval. Měl jsem to dělat jako téměř všichni zde.  Sice také nadávají a srovnávají, ale vyjadřují se neutrálně (ostatní televize, konkurenční televize...) a tak mají klid. Zřejmě už se zdejšími moderátory mají svoje zkušenosti.   

 Jinak děkuju, že sis dal tu práci a vyhledal všechny moje příspěvky, kde se zmiňuje ta tolik nenáviděná televize. Mohl bys mi v nich prosím vyhledat alespoň jeden, v kterém bych napsal něco urážlivého, vulgárního, nebo snad nepravdivého ?  Nezlob se Slambe na mě, ale jestli to, že příliš často zmiňuji určitou konkurenční službu ("přesáhlo únosnou mez") byl důvod k zablokování, pak si o tom lze myslet jenom jediné 😕

Také sis určitě všiml, že jsem ani jednou nejmenoval název té konkurenční televize, která na vás moderátory působí jako červený hadr na býka způsobuje nutkavou potřebu mě umlčet. Pořád spoléhám na to, že konkrétně tohle vlákno bylo založeno právě pro upřímnou a volnou oboustrannou výměnu názorů, byť se v ledačem nemusíme shodnout. A proto doufám, že se tu nebudou, pro moderátory nepohodlné příspěvky mazat.  Věřím, že otevřenou a slušnou diskusí, můžeme dojít k nějakému kompromisu, aby se tahle trapná a ponižující kauza jednou provždy vyřešila. Můj odchod z fóra beru pochopitelně jako nejkrajnější řešení, ale v případě neochoty moderátorů tolerovat také jiné názory, bych rozhodně neváhal.

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...