Přejít na obsah

Nintendo Switch hotspot NAT type


Návštěvník Pítr

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pítr

Dobrý den

Mám problém když propojí mobilní hotspot z telefonu Xiaomi Note 8 Pro do Nintenda Switch tak mi to píše NAT type: D.  Tudíž nemůžu např. hostovat herní sessions nebo servery ve hře Minecraft, existuje nějaké řešení mého problému?  Mám tarif Premium 5G neomezený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@PítrPěkné odpoledne, v mobilní síti mají zákazníci standardně dynamickou IP adresu a používáme NAT typ 3 a toto změnit nelze. Pokud by někdo pro specifické účely potřeboval NAT typ 2, tak je potřeba aktivovat pevnou IP adresu, kterou u mobilního připojení nabízíme firemním zákazníkům (viz https://www.vodafone.cz/pece/internet-data/internet-v-pocitaci/pevna-ip-adresa/).

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještěže neexistuje internetový protokol, který má nevyčerpatelný počet adres, nepotřebuje NAT, není za nesmyslný příplatek nebo jen pro firemní zákazníky, není téměř podporovaný Vodafonem, protože o něj “není” zájem.

  • Souhlasím 3
  • To se mi líbí 2
  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha 7
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pítr

Takže neexistuje žádná jiná varianta jak hrát hry na Nintendu Switch přes mobilní hotspot na plno bez potíží?  Jezdím totiž služebně často pryč a hotel kde bydlím nemá wi-fi, takže jsem odkázán na mobilní data/hotspot z telefonu. 

Upraveno uživatelem Pítr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...