Přejít na obsah

Noční údržba TV?


cvancara

Doporučené příspěvky

Zdarec, nějak jsem nemohl spát a tak jsem čuměl nad ránem na TV (CA modul v TV, takže žádná IPTV). Vše v cajku, obraz taky. Ale přesně v 0:32 najednou tma - signál 100% plný, ale TV na všech kanálech hlásí Nedostupný signál. Trvalo to tak cca 5 minut, pak se to rozjelo. Jediné čeho jsem si všimnul, že ten signál jakoby byl horší - na kanálech se objevovaly takové ty barevné pruhy, jako když je nedostatečný signál. V 01:32 opět tma, Nedostupný signál. Po chvíli se to opět rozjelo, ale ty výpadky v obrazu přetrvávaly. Těch výpadků bylo ještě několik do rána. Netušíte - probíhá večer nějaká údržba (Ostrava). Celkem bych byl nerad, kdyby nějaká úprava dopadla tak, že ten signál bude stát za starou belu.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi v noci (24:00-1:00) chovala TV nějak divně. Na některých programech hlásilo "není signál", na některých byl obrázek, který jsem nikdy neviděl. Bylo na něm něco jako "přepněte na jiný kanál".  Vždy po změně programu na jiný a zase zpátky už fungoval.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...