Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Tak určitě nejsem sám, kdo se nové,  bezproblémové verze nemůže dočkat... Jen doufám, že bude konečně plně funkční a že nepřijde další zklamání a rozčarování.

Padl tady termín "na jaře" lze to nějak upřesnit? Nebylo snad myšleno to příští jaro!? 😉

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2023 v 6:28, Technikus napsal:

Jen webové? 

To občasné useknutí konce dřív u zpětného přehrávání je i přes set top box. 

A ta nemožnost přeskakovat čas na TV Prima není výmysl Vodafone

Jen zpětné přehrání?🙂

Já mám stejný problém i u skoro  poloviny nahraných pořadů (prémiový STB)

Omlouvám se, ocitoval jsem špatný příspěvek a nemohu už provést úpravu.

Problém mám s návazností přehrávání - někdy přehrávání pokračuje po, jindy před místem, kde předchozí skončilo, občas (nyní ne moc často) nejde spustit vůbec a musím přehrát nahrávku od začátku.

Citovat

To občasné useknutí konce dřív u zpětného přehrávání je i přes set top box. 

Taky se mi to občas stane, ale nenapadlo mě, že by mohlo jít o chybu Vodafonu. Spíš jsem to považoval za důsledek zvyku komerčních (a od jmenování Dvořáka i veřejnoprávní) televizí začít pořad třeba o deset minut minut později, než je uvedeno v programu, aby divák nebyl ochuzen o reklamní blok vysílaný před jeho začátkem🙂. Tím se zároveň posouvá i konec pořadu, jestli se zpětné přehrávání nebo nahrávání řídí podle časů v programu, logicky se pořad nenahraje celý.

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 4. 2023 v 9:25, Marek-26 napsal:

@zdendys74 Ahoj, odhlas se z aplikace, v Můj Vodafone resetuj heslo a pak se přihlas novým heslem (po změně hesla doporučuji počkat třeba čtvrt hoďky). Pak by to mělo být OK.

@ptd platí to samé, co píšu výše. Mělo by zabrat.

@Marek-26zkoušel jsem uvedený postup, ale to nezabralo, chybné hlášky se bohužel vyskytují i nadále. Nevím, zda to nesouvisí s verzí androidu na Google Chromecast s Google TV (Android 12).

  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Android 12 by měli mít teďka všechny Chromecasty, takže tam si myslím že by problém být neměl, já sám mám Chromecast HD a všechno funguje,

to internetové připojení u Chromecastu je od Vodafone, nebo od nějakého jiného poskytovatele ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ptd napsal:

@Marek-26zkoušel jsem uvedený postup, ale to nezabralo, chybné hlášky se bohužel vyskytují i nadále. Nevím, zda to nesouvisí s verzí androidu na Google Chromecast s Google TV (Android 12).

Mám stejný problém na stejném zařízení, taky jsem zkusil stejný postup a nepomohlo to. Vyzkoušeno na třech různých sítích, pokaždé stejná chyba TAV1871. Na mobilu i na tabletu televize funguje, problém je jen na chromecast s google TV.

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to pro zajímavost před chvílí také zkusil na tom Chromecastu a potvrzuji chybovou hlášku TAV 1871 🙁 pár dní před to bylo funkční ale neřeším to jelikož aplikaci používám výjimečně když si zapomenu něco nahrát 🤔

  • 150 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • 2 x CA modul 2 x Dreambox DM920
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tomus napsal:

Reinstalaci aplikace Vodafone TV na Chromecastu jste zkoušeli ?

Ano. Odinstalaci, smazání dat aplikace, restart Chromecastu, nové heslo, tři různé poskytovatele internetového připojení, všechno jsem zkusil. Zjevně není chyba na straně uživatelů. Problém je jen Chromecast 4, což je bohužel jediný způsob, jak něco sledovat zpětně Vodafone TV na televizi. Aplikace v mobilu i tabletu se stejnými údaji funguje.

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...