Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Zdravím všechny. V poslední době jsem nemohl spustit žádný kanál v aplikaci Vodafone TV. Při pokusu o spuštění vždy naskočí chyba “Obsah se nepodařilo přehrát. Zkuste to prosím později. (TAV1871) respektive (TAV1835)”. Mám Google Chromecast Google TV. Nemohl by mi prosím někdo poradit, jak na to? Ostatní aplikace fungují normálně, takže to asi nebude problém s internetem. Děkuji.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych takovou malou připomínku.  Když pominu všechny ostatní neduhy webové VTV (a že jich není málo),  rád bych upozornil alespoň na jeden, který mě v poslední době vyloženě dusí snad nejvíc. Není snad jediný pořad, který bych normálně na PC dokoukal do úplného konce, tedy pokud zrovna nekoukám v reálu. Stačí si cokoliv pustit zpětně třeba jen o pár minut a se začátkem následujícího pořadu se přehrávání ukončí a obraz zastaví třeba uprostřed slova . Pro pokračování je nutné se proklikat zpět do té parodie na LPG, program vyhledat a znovu spustit. Ten ale bohužel ne vždycky  správně naváže na předchozí ukončení a spustí se zcela náhodně - někdy uprostřed, někdy v první třetině programu, někdy úplně od začátku.  Zdá se, že Vodafoňácká aplikace pracuje na bázi vygenerování náhodného výběru... 😕 Pokud se nejedná zrovna o některý z programů Primy, lze si ještě myší na časové ose posunout program a dohledat navázání.  Ale když se například na Primě, kde je posouvání dopředu Vodafonem nesmyslně zakázáno i mimo reklamu, deset minut před koncem pořad ukončí a po opětovném spuštění to skočí zpátky na začátek, nebo někam do první třetiny bez možnosti to posunout,  tak je to opravdu na zabití.

Je smutné, že když se člověk na tomto fóru zeptá , jestli je problém to nějak vyřešit, dozví se, že to problém není, ale prostě není zájem, protože Vodafone má jiné priority. Takže tak, děkujeme Vodafone za to, že děláte vše pro spokojenost zákazníků...

 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

A ta nemožnost přeskakovat čas na TV Prima není výmysl Vodafone. 

@TechnikusTo samozřejmě vím, asi jsi jen špatně četl co jsem napsal. Nepsal jsem totiž, že zákaz přetáčení reklam je výmysl Vodafonu, ale jen že nesmyslně zakazuje přetáčení pořadu i mimo reklamu. Už se to tady před časem řešilo, že je Vodafone papežštější než sám papež. Protože zatímco většina ostatních televizí znemožňuje jenom přetáčení reklamních bloků, Vodafone si to jednoduše ulehčil a pro jistotu přetáčení dopředu zakázal úplně.

A mimochodem, co se týče toho "občasného" useknutí konce pořadu, vůbec bych netvrdil, že je občasné. Stává se to pravidelně, protože to je zřejmě v té aplikaci chybně naprogramováno. Bohužel to nikdo neřeší,  Vodafone má nějakou televizi a její funkčnost evidentně na bambuli... 😕

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
před 16 hodinami, RichardHorcic napsal:

Stačí si cokoliv pustit zpětně třeba jen o pár minut a se začátkem následujícího pořadu se přehrávání ukončí a obraz zastaví třeba uprostřed slova . Pro pokračování je nutné se proklikat zpět do té parodie na LPG, program vyhledat a znovu spustit.

O této vlastnosti aktuálního webového přehrávače víme, zatím to bohužel nemá řešení, v nové verzi přehrávače, kterou připravujeme, už bude možné pořad dokoukat i při jeho spuštění po pár minutách po reálném začátku.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...