Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

@CableG TV od UPC/VF mám od roku 2001 (napřed analog, pak DVB-C) a počet výpadků není ani na prsty jedné ruky. Naopak u netových TV jsou záseky, případně celková nedostupnost, jevem poměrně obvyklým. A to podotýkám, že netovou TV mám jenom jako doplněk a přesto ty problémy registruji, takže mít to jako hlavní zdroj TV signálu, tak jsem dávno v šaškecu :P

Pokud jde tvoji TV, tak to je nádherná ukázka, že Android patří tak leda do mobilu nebo tabletu, ale rozhodně ne do TV. A celkem se divím, že zrovna fa SONY - pověstná vždy vlastním a ne cizím řešením - se rozhodla vydat touto cestou...
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VTV nefunguje pořádně na ničem, zlatý HorizonGo a to jsme na něj nadávali, ale ke konci byl víceméně bez problémů

záleží na tom jestli někdo sleduje pravidelně lineární vysílání nebo naopak převážně odloženě nelineárně

DVB-C ideálně přes CA modul samozřejmě nemá konkurenci, ikdyž taky záleží na bitovém toku jednotlivých kanálů viz. např. HBO v porovnání s jinými kanály

ale odložené sledování na VTV je opravdu znouzectnost jak tu někdo psal leda tak na sledování na mobilu.

Na sledovaniTV ani sweetTV žádné výpadky nepozoruji, maximálně spadne appka na appleTV, když ji probudím ze sleep modu, a uživatelské prostředí je na hony vzdálené VTV a funguje opravdu na jakékoliv platformě.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u toho fungování VTV, rád bych se zeptal fundovaných (pokud mi to zase nesmažete, jak už se to tady stalo tradicí),  proč mi jdou nahrávky přehrát pouze na TV přes STB, ale ty samé nahrávky na netové televizi v PC přehrát nejdou -  "Tento program není dostupný pro přehrání". Důvod? Nezdůvodněno. V tzv. "pokročilém" nastavení jdou akorát zapnout titulky, případně zvukový popis. Nic víc.

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože tam mají nějakou chybu, už tady o tom psal Ondra z Vodafone

V 20. 3. 2023 v 13:29, Ondra - Vodafone napsal:

Pěkný den, u sledování nahrávek přes webový prohlížeč registrujeme chybu, která může znemožnit přehrání nahrávky na webu (tlačítko pro přehrání se vám vůbec nenabídne), omlouvám se vám za komplikace. Čekáme na novou verzi přehrávače, kterou budeme mít během jara. Své nahrávky můžete zhlédnout přes aplikaci nebo set-top box.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SledováníTV přes Podu má docela zajímavou chybu na kanálech Prima. Místo aby na Androidu nefungovalo přetáčení reklamy, tak už dva měsíce to samo přeskakuje. Když začne reklama ihned načítací kolečko a za 2 sekundy pokračuje dále s přeskočením reklamy. 

😆

  • Souhlasím 1
  • Děkuji 1
  • Haha 1
  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 3. 2023 v 8:02, Adolf.Shitler napsal:

@CableG TV od UPC/VF mám od roku 2001 (napřed analog, pak DVB-C) a počet výpadků není ani na prsty jedné ruky. Naopak u netových TV jsou záseky, případně celková nedostupnost, jevem poměrně obvyklým. A to podotýkám, že netovou TV mám jenom jako doplněk a přesto ty problémy registruji, takže mít to jako hlavní zdroj TV signálu, tak jsem dávno v šaškecu 😛

Pokud jde tvoji TV, tak to je nádherná ukázka, že Android patří tak leda do mobilu nebo tabletu, ale rozhodně ne do TV. A celkem se divím, že zrovna fa SONY - pověstná vždy vlastním a ne cizím řešením - se rozhodla vydat touto cestou...

No, přechod z analogu pamatuju taky, s kabelovkou jsem začínal v době, kdy byla v nabídce maximální rychlost internetu 64k, takže nějakou představu o DVB-C bych měl. Záseky u netových TV - nevím, asi je to obvyklý jev, já provozuju Telly na Apple TV a za ten rok a půl ten dojem nemám a klidně to dám na roveň DVB-C, co se stability týká. Pokud ale bych jako etalon vzal VTV aplikaci, tak ano - záseky, pády aplikace a podobně jsou vskutku jev obvyklý, takže od toho listopadu 2021, kdy jsem byl zmigrovaný z UPC do VF, mám Telly jako hlavní TV a jsem naprosto spokojený (což nemíním jako nějakou reklamu na Telly, s jinou IPTV ani zkušenost nemám, takže nemůžu porovnávat - pro mě bylo tehdy klíčové, že zrovna nabídli zkušební měsíční provoz za 1 Kč a šlo to nainstalovat na Apple TV 🙂).

 

O Android TV raději nemluvit, je to kombinace blbého sw a pomalého hw, minimálně tedy v provedení té mojí televize. Když jsem ji kupoval, tak jsem myslel, že je dobré jít cestou nějakého standardu. Je to můj první, jediný a taky poslední Android, víc k tomu těžko co dodat 🤷🏻‍♂️

 

V 24. 3. 2023 v 10:11, retron napsal:

VTV nefunguje pořádně na ničem, zlatý HorizonGo a to jsme na něj nadávali, ale ke konci byl víceméně bez problémů

záleží na tom jestli někdo sleduje pravidelně lineární vysílání nebo naopak převážně odloženě nelineárně

DVB-C ideálně přes CA modul samozřejmě nemá konkurenci, ikdyž taky záleží na bitovém toku jednotlivých kanálů viz. např. HBO v porovnání s jinými kanály

ale odložené sledování na VTV je opravdu znouzectnost jak tu někdo psal leda tak na sledování na mobilu.

Na sledovaniTV ani sweetTV žádné výpadky nepozoruji, maximálně spadne appka na appleTV, když ji probudím ze sleep modu, a uživatelské prostředí je na hony vzdálené VTV a funguje opravdu na jakékoliv platformě.

CA modul je super, jen je potřeba k tomu vybrat správnou televizi 🙂 Moje androidí Sony je občas zmatená z aktualizace kanálů a Samsung zase ničí množství kanálů, je to evidentně nad síly toho konkrétního modelu. Ale jinak ideál, prošel jsem si (kromě těch chytrých cihel) všemi settopboxy, je to nejpohodlnější řešení. Kartu mám i v tuneru VU+ Zero 4K a taky v pohodě - používám to, abych se mohl podívat na televizi na počítači, protože u Vodafone nějak pozapomněli, že ne všichni mají Windows.

Nutno ale podotknout, že VTV se zlepšuje - mám prémiový box a už dlouho mě nenaštval, což nebylo obvyklé. Sice bych měl pár připomínek k ovládání, ale minimálně je to už použitelné ke sledování tv tak, jak člověk předpokládá, že by to fungovat mělo. Stejně tak se odehrálo něco na backendu, protože tak jako někdy během loňska přestalo fungovat přehrávání s aktivní Apple Private Relay (tedy se Soukromým přenosem), tak stejně v tichosti to zase fungovat začalo, náhodně jsem to v minulém týdnu objevil. 

Upraveno uživatelem CableG
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kabitech1

Koment k chybě  MG006 -  bloumal jsem, proč telefon na rychlé 100Mbps  WiFi končil pouštění VodafonTV app s touto chybou, přičemž kabelem připojený Shield ke stejnému routeru neměl žádný problém a  rovněž i připojení přes mobilní data na telefonu nemělo problém. Ukázalo se, že aplikace končila s nějakým podivným timeout-em, za který zřejmě mohlo to, jakým způsobem se na routeru konfigurovalo  IPv6. Vypnutí podpory IPv6 na WiFi routeru zcela eliminovalo problém s přístupem  k přihlašování a chyba  MG006 zmizela.   Tak třebas to někomu dalšímu taky pomůže, když nad tím bude bloumat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...