Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

před 15 minutami, Adolf.Shitler napsal:

... Prostě TV přes net je dobré brát jako doplněk, ale ne jako hlavní zdroj signálu. ...

 

Tohle tesat do kamene. Mám 10 let starého Samsunga a můj výběr byl DVB-C, alespoň FHD, připojení na síť a nahrávání na HDD, slouží do teď ( oprava podsvícení )

A na net se podívám přes PC max když mi za to něco stojí, jako asi zítra v práci na "Ocelové město" co dávají o půlnoci na ČT 🙂

 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Není tak docela pravdou, že by VF neuměl televizi - umí ji, ale tu DVB-C a ne netový nesmysl. A budiž mu útěchou, že v tom není sám, takový Skylink také umí DVB-S2/S, ale u netové Skylink live je to občas na pos*ání. A na poskytovatele, kteří nabízí jenom netovou TV (Kyslík, TM apod.), se dají stížnosti číst prakticky každý den, jak něco nefunguje. Prostě TV přes net je dobré brát jako doplněk, ale ne jako hlavní zdroj signálu.

Je zvláštní , že jediná internetová televize se kterou jsem na svých přístrojích měl problém je VODAFONE. S O2 , Telly , Skylinkem nikdy. Jinak jediný co mne drží u VODAFONE po přesunu od UPC je to , že mám v obou televizích  svůj odkoupený modul a DVB-C fakt umí ( tedy doufám , že se jeho kvalitu nebudou snažit "vylepšovat" jako třeba tu aplikaci na internetovou televizi )

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď rád, protože pokud si člověk přečte např. stížnosti na FB, tak snad není den, aby tam někdo na O2 nenadával. U Telly už pak možnost psát vlastní příspěvky na jejich profil radši není ani povolená.
U Skylinku je pár stížností také, ale tam hraje roli především fakt, že většina zákazníků používá netovou TV jenom jako doplněk k SAT TV (a navíc se za netovou TV nic extra nepřiplácí).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to bude asi souviset s tím jaký mají internet. Já měl o2TV i s jejich internetem a zřejmě jsem měl štěstí , že jsem byl blízko ůstředny na kterou navíc asi nebylo napojeno moc lidí . Teď mám internet vodafone tak s tím taky žádný problém není.  Mě spíš vadí , že VODAFONE je papžštější než papež a na rozdíl od všech ostatních blokuje používání na boxech bez WidevineL1.  Ale bohužel s tím asi naše pobočka moc neudělá , protože jsem koukal , že stejnou verzi aplikace používá i portugalský VODAFONE , taže vývoj asi půjde trošku mimo nás....Díky tomu , že si platím canal+ sport balík u skylinku , tak mohu naštěstí zpětné shlédnutí používat přes ně.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 3. 2023 v 20:03, Daviddvbc napsal:

Souhlasím, čisté DVB-C je skvělé,

ale potom záleží, co má člověk za televizi.

 

Třeba ta moje (já ji nevybral 😄 ) si vždy umane, že přeháže kanály. I když je vyplá dynamická aktualizace kanálů.

Nebo teď dělá to, že všechna rádia přeskočí o řád výše. Např. Signál rádio mám na 115, ale zničeho nic je na 1115. A pak toto zase po pár hodinách zmizí.

 

Jo, otázka je která je ta "správná" televize. Mám Sony s Androidem a čas od času se mi zdvojí naladěné kanály. Domnívám se (ale nemám to ověřené), že to souvisí s aktualizací kanálů. Takže pak je potřeba ručně proskenovat, nahrát konfiguraci na flashku, spustit na počítači naprosto děsivej soft v Javě, srovnat kanály podle toho, jak je chci a nahrát to zpátky do televize. Čili DVB-C je pro mě super co se obrazu týká, ale vlastně to snad ani používat nechci (a ve výsledku nepoužívám), protože o tyhle šachy vůbec nestojím. 

 

před 20 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Buď rád, protože pokud si člověk přečte např. stížnosti na FB, tak snad není den, aby tam někdo na O2 nenadával. U Telly už pak možnost psát vlastní příspěvky na jejich profil radši není ani povolená.
U Skylinku je pár stížností také, ale tam hraje roli především fakt, že většina zákazníků používá netovou TV jenom jako doplněk k SAT TV (a navíc se za netovou TV nic extra nepřiplácí).

Nevím jak to dělám, ale rok a půl mám Telly na několika AppleTV a nemám s tím žádný problém. Rád bych to samé jednou řekl o VTV.

Upraveno uživatelem CableG
  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...