Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

To jo, ale počítejme spolu. Dnes je 18.3.2023, nahrávka vznikla 8.3.2023 - to bude asi méně než 90 dní a tedy by ještě mohla jít přehrát 🤷‍♂️ Leč ve webu mi přehrát nejde, stejně jako libovolná další nahrávka. V boxu nebo v iOS aplikaci přehrát jde.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém jako @CableG s přehráváním nahrávek přes web ve Windows. Asi před měsícem se začala u všech nahrávek zobrazovat hláška "Tento program není dostupný pro přehrání", nejde spustit přehrávání ani nahrávku smazat. Na TV s Android přehrávačem i na mobilní aplikaci pro Android přitom nahrávky lze běžně přehrát. Zkoušel jsem to na třech různých počítačích, přes různá připojení k netu, vymazat cookies a nic nepomohlo. Tak jsem čekal že se to třeba nějak samo spraví, ale i po měsíci to nefunguje. A až teď jsem zjistil že asi nejsem jediný.

 

Vodafone TV.jpg

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA Modul, HD Mediabox, Compal CH7465
  • Slezská Ostrava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to vypadá, že kromě desítek stávajících chyb, se objevují další a další.  Chyby o kterých se ví od samého začátku vůbec nikdo neřeší, jenom se plká a slibuje, že "výhledově".  Takže ti co ještě neutekli ke konkurenci rezignovali a přestávají si stěžovat, protože to stejně k ničemu nevede.. A to, že zákazníci přestávají remcat Vodafone nejspíš utvrzuje v tom, že je všechno OK. Bohužel. Mě se poslední dobou při zapnutí TV na PC, pokaždé otevře tahle prázdná obrazovka, která nereaguje vůbec na nic a je úplně mrtvá. TV se spustí až když to vypnu a znovu zapnu, tedy až na druhý pokus, což před tím nikdy nedělalo.  Takže jak jsem říkal, místo aby stávající problémy někdo řešil a odstraňoval, přidávají se nové... 😕 

Bez názvu.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že místo zlepšení se stav stále zhoršuje. Dneska jsem měl několikrát WT1807, přestože PC a monitory jsou už roky stále stejné včetně jejich zapojení. Po nějaké době už to zase jde. Nechtete se radši na nějakou kontrolu HDCP vybodnout, když to zjevně neumíte?

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Pěkný den, u sledování nahrávek přes webový prohlížeč registrujeme chybu, která může znemožnit přehrání nahrávky na webu (tlačítko pro přehrání se vám vůbec nenabídne), omlouvám se vám za komplikace. Čekáme na novou verzi přehrávače, kterou budeme mít během jara. Své nahrávky můžete zhlédnout přes aplikaci nebo set-top box.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Ondra-Vodafone: Kdyby jste mluvil za fanouškovskou komunitu, která si z nadšení něco kutí, tak by vaše odpověď pro mě byla akceptovatelná. Jako odpověď profesionálního zástupce nadnárodní firmy jste s těmi radami a informacemi k smíchu. Teda pro mě určitě. No, zase na druhou stranu - televizi neumíte, ale pobavíte.

  • Souhlasím 6
  • Haha 1
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....No, zase na druhou stranu - televizi neumíte, ale pobavíte.

Muj pripad, pul roku po migraci muj problem nenapraven, rezignoval jsem a nastesti muzu pouzivat sluzbu nekoho jineho kdo umi.
A sem chodim, kdyz to tak vezmu s odstupem, se jen bavit. Je fakt kouzelne jakou maji nekteri trpelivost. Tak jen tak dal at mam co cist..))

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tak docela pravdou, že by VF neuměl televizi - umí ji, ale tu DVB-C a ne netový nesmysl. A budiž mu útěchou, že v tom není sám, takový Skylink také umí DVB-S2/S, ale u netové Skylink live je to občas na pos*ání. A na poskytovatele, kteří nabízí jenom netovou TV (Kyslík, TM apod.), se dají stížnosti číst prakticky každý den, jak něco nefunguje. Prostě TV přes net je dobré brát jako doplněk, ale ne jako hlavní zdroj signálu.
  • Souhlasím 3
  • Zmatený 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, čisté DVB-C je skvělé,

ale potom záleží, co má člověk za televizi.

 

Třeba ta moje (já ji nevybral 😄 ) si vždy umane, že přeháže kanály. I když je vyplá dynamická aktualizace kanálů.

Nebo teď dělá to, že všechna rádia přeskočí o řád výše. Např. Signál rádio mám na 115, ale zničeho nic je na 1115. A pak toto zase po pár hodinách zmizí.

Upraveno uživatelem Daviddvbc
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal CH7465VF, 1x CAM
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...