Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Ta STA bude pěkná levárna. Tak hlavně, aby vydržela aspoň přes Vánoce 😄

Nemyslím, polovinu tvoří polské DBVT programy, těch je fakt hodně, část programů se duplikuje v různých multiplexech, možná jich bude unikátních něco přes 60. A funguje už tak 15 let.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Basic
  • Klasik
  • modem
  • OV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Na notebooku mi v Chromu Vodafone.tv už nejmíň 14 dní při pokusu přehrání nahrávky píše "Tento program není dostupný pro přehrání". Přitom přes android tv, nebo aplikaci v android telefonu ta samá nahrávka přehrát jde. Nějaké rady?

Snímek obrazovky 2023-02-03 191324.jpg

  • -
  • -
  • Klasik
  • 2x CA modul
  • Praha 11 - Chodov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě taky. Vypadá to, že všechno co se mi nahrálo za poslední 3-4 týdny je nedostupné a nedá se ani přehrát ani smazat. 👿

Tak dnes ještě lepší - po tom, co jsem si včera něco nahrál a dnes nemůžu zhlédnout na PC, jsem zkusil zapnout STB. Zobrazil jen hlášku "Set top box pozastaven" a nefunguje na něm vůbec nic. Naštěstí po tom, co jsem ho vytáhl ze zásuvky, nakonec naskočil a funguje. I ta nahrávka na něm jde přehrát. Nemám z toho vůbec dobrý pocit, vypadá to, že se to Vodafonu brzo sesype celé. Je zajímavé, jak při konkrétním nahlášení problému několika uživateli zdejší zástupci Vodafonu mlčí. Já vím, je víkend a pro ně je to práce, přece sem nebudou chodit o víkendu. Ale ono to asi nevadí, protože když už něco odpovědí, tak to stejně bude jen "napište nám na tam je forum".

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone o tom ví, je to nahlášené a v řešení. Problém je u webového přehrávače, kdy u nahrávek od 18.1.2023 chybí tlačítka pro přehrání, smazání, zobrazí se pouze „Tento program není dostupný pro přehrání“, na STB a aplikacích v telefonu vše funguje.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravim, mam problem se zpetnym prehravanim na TV a aplikaci Vodafone TV. Moje televize je Android TV Sony Bravia, rok vyroby 2021. Spustim appku vse najede, chci zpetne prehrat, a at zkousim cokoliv, jen cerna obrazovka a po chvili jen hlaska: Obsah nelze prehrat zkuste to pozdeji (TAV 1882) Co s tim? Nejde to uz docela dlouho. Diky Petr

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...