Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Marku, díký za obšírné vysvětlení a pohled ze zákulisí. Z pohledu zákazníka je ovšem přechod UPC > Vodafone průšvih, pro někoho větší někdo to možná ani nezaznamenal. Ale objektivně už to bude skoro rok od převodu a uživatelé Apple/Mac jsou stále bez podpory VTV, aplikace krom Android TV také v nedohlednu. A pořád jen neustálé sliby s neurčitým termínem. Podobně si svého času hovořil o aplikaci Horizon pro AppleTV, které jsme se nakonec ani nedočkali. Celkově nevidím jediný posun k lepšímu oproti službám UPC, spíše naopak. A než doufat, že to jednou možná bude je asi na čase poohlédnout se po konkurenci.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zakoupil jsem dva kusy certifikovaného AndroidTV MediaBoxu Tesla XA300 pro provozování aplikace VodafoneTV, zatímco v prvním funguje vše jak má a jak jsem očekával,
druhý po zapnutí vždy přejde do nižšího rozlišení (z původně nastaveného 1080p na 480p) a jediná aplikace, která nefunguje, je právě VodafoneTV - při pokusu o puštění TV či přehrání nějakého pořadu píše chybová hlášení (TAV1860 & TAV1835). Softwarově jsem mezi oběma MediaBoxy nenalezl rozdíl (oba rovněž hlásí, že je sw aktualizovaný na nejnovější verzi). Nemáte s tímto nějakou zkušenost, či radu, co bych mohl vyzkoušet?
- Počet dostupných přípojení aplikace mám 10, používám 2 (plus jsem ověřil v samoobsluze Vodafone, že mám skutečně jen 2 zařízení registrována)
- HDMI kabel je v Mediaboxu XA300 integrovaný, a ten je zastrčený přímo do TV (rozebírat nelze)
- Tovární nastavení zařízení jsem již provedl 2x, bez žádné změny
- Zkoušel jsem měnit DNS, beze změny, zkoušel jsem kromě Vodafone Internetu i jiného poskytovatele, nefunguje ani u jednoho

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná je to blbost, ale pokud si to ještě nezkoušel, tak zkus vymazat v Můj Vodafone obě zařízení a pak připojit jen ten druhý box se kterým jsou problémy.

Ale už to že má ten druhý box problémy s rozlišením obrazu je známka toho, že může být vadný a Vodafone TV aplikace je kvůli vysokým zabezpečením na jakékoliv nestandardní situace mnohem citlivější.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, beepee napsal:

@Neo_Moucha To má fakt natvrdo přidělaný HDMI kabel? To jsem ještě neviděl. A upřímně řečeno - takový box bych si nekoupil.

On je to takový minipřístrojek:

image.png.f17f4c9c9e684a55ac1c783481f0dcf2.png

před 11 hodinami, tomus napsal:

Možná je to blbost, ale pokud si to ještě nezkoušel, tak zkus vymazat v Můj Vodafone obě zařízení a pak připojit jen ten druhý box se kterým jsou problémy.

Ale už to že má ten druhý box problémy s rozlišením obrazu je známka toho, že může být vadný a Vodafone TV aplikace je kvůli vysokým zabezpečením na jakékoliv nestandardní situace mnohem citlivější.

Teď jsem to chtěl vyzkoušet a k mému údivu je v samoobsluze nula zařízení - trochu divné, ne?

image.png.3ede69065e2df0e6808dfcc96ed3ad1f.png

 

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak u mne s druhou Teslou vyřešeno - odesláno do servisu na reklamaci,  vyjádření:

Citovat

Vyjádření technika:
propájení studeného kontaktu, test OK

Dnes se MediaBox vrátil ze servisu a vše funguje jak má - systém běží od prvního zapojení ve 4K a aplikace Vodafone TV funguje bez problémů. 🤩

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 2
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se koukl na VF TV a její videotéku, když ji mám teď zdarma.

Chyby VodafoneTV... špatný titulek..

Aplikace Vodafone TV je sama jako taková jedna velká chyba. Ta aplikace je to nejhorší, co jsem dosud viděl v oblasti nejen streamingu. A ne počtem chyb. Ty mne ani nezajímají.

Celý UI design aplikace je špatně, kompletně špatně. Jak logicky, tak vizuálně. Pořad se při procházení něco objevuje a mizí, člověku se z toho motá mozek a neví kde je a co vlastně dělá, to musel navrhovat nějaký psychopat, psychicky narušený člověk. Používáním této "aplikace" si uživatel psychicky škodí. 

Potřebuje to kompletní redesign. Ne opravování chyb - znova od nuly a poučit se napřed od ostatních. Bez toho lituji lidi, kteří to dobrovolně používají. 

  • Kabel 300 Mb/s
  • Basic
  • Klasik
  • modem
  • OV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vždycky může vzít čert z vyhledávání pořadu - to šmatlání dálkovým ovladačem po písmenkách v řadě při rychlosti odezvy kterou ten krám disponuje, to je dílo... Ta krabička a duševní vlastnictví uvnitř je zadarmo drahý.

Upraveno uživatelem Medvěd
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...