Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Díky, ale když ta aplikace zapínala GPS, tak si uživatelé zase stěžovali k čemu potřebuje polohu.

Jinak zapnutí polohy v aplikaci VTV na PC v android emulátoru bohužel nepomohlo, polohu mám všude povolenou, ale čas se nesynchronizoval, aplikace si polohu ani nevyžádala,

V mobilu mám všechna oprávnění vypnutá a přesto správný čas funguje v pořádku.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • alnagon změnil název na Vodafone TV v prohlížeči - chyba

Našel jsem tuhle radu je to určené pro mobilní verze aplikace, předpokládám že pro webovou aplikaci je to stejné:

Aplikace při pokusu o přihlášení hlásí, že byl účet uzamčen (chyba MA104)? V tom případě počkejte nebo si vygenerujte nové heslo.

Důvodem uzamčení účtu je několik chybných pokusů o přihlášení. Okamžité odblokování provedete tak, že si přes Můj Vodafone necháte poslat nové heslo pro přihlášení do Vodafone TV. Návod najdete v předchozím bodu.

https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-aplikace/

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 8. 2022 v 18:37, Ivo2003 napsal:

Jak souvisí datum a čas v aplikaci s oprávněním pro Polohu? 🥺

To je mi taky záhadou. Ale po 14 dnech . kdy jsem mazal data aplikace , restartoval telefon ( prakticky jediný co jsem neudělal bylo odinstalování a znovunainstalování aplikace ) tak to po tomto povolení naskočilo. Třeba to s tím nesouvisí a jen si to zrovna ta aplikace v tu chvíli našla , nevím.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mě to nepřijde moc pravděpodobné že by zapnutí polohy mělo vliv na aktualizaci času, na mobilu ji povolenou vůbec nemám a na počítači v android emulátor, kde je s zamrznutím časem v apce neustále problém, jsem ji povolil, ale Vodafone TV aplikace polohu stejně nezapne (a čas v apce je stále zamrzlý), což vidím v nastavení androidu v záložce poloha, takže z mého pohledu to mohla být spíš náhoda, ale kdoví ta apka je celá taková divná a nedotažená.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...