Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Návštěvník skejpa

Mám normálně S22 ale ano, mám v tom firemní zabezpečení. Ale to je na firemním odděleném profilu. Jestli Vodafone TV app detekuje dodatečné zabezpečení jako hrozbu, že mám telefon málo zabezpečený, tak to potěš koště 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Primy nejde přetáčet od začátku léta. 

Ale včera jsem to náhodně zkoušel u nahrávek a u Prima Star to opravdu nejde, píše že dle požadavků Primy funkce nedostupná, ale u nahrávky z hlavního kanálu Primy to normálně funguje a přetáčet lze. 

Nějaký error nebo to tak má být?  😃

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska na cestách chtěl kouknout na televizi přes mobil. Říkám si na mobilu to bude fungovat , nebudou idiotský hlášky , že mám necertifikované zařízení , nebo že na iphonu to nejde apod. Aplikace naběhla a hle točí se kolečka a nic. Tak se podívám a on tam datum 9.kvetna . To jsem ji asi zkoušel zapnout naposled. Pokud neumíte dokopat vývojáře aby dělali aplikace správně , nebo to aspoň opravili ( myslim , že o tomto problémů jsem tady uz před x měsíci četl , tak jim řekněte ať tam dají do nastavení moznost , abych si mohl sám manuálně nastavit datum , který je  Když už si to ta aplikace nedokáže přečíst sama. A ještě mi poraďte , až to za par měsíců budu zase potřebovat , jak to mám vyřešit. Zkusil jsem vymazat data a nic. Zbyvala mne posledni možnost odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci , ale to snad nebudete myslet vážně. 

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by jenom stačilo dát tu aplikaci aktualizovat. Což je ostatně potřeba nejenom u VF, ale i jinde v případě, kdy si telefon ty automatické aktualizace buď nedělá vůbec, anebo sporadicky. Mně se to naposledy stalo u Kaktusu, který nabízel minulý víkend neomezené volání a bez ruční aktualizace appky smůla.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ona žádná nová aktualizace Vodafone TV aplikace není,  poslední vyšla v dubnu, verze 2.0.3

Já třeba Vodafone TV v mobilu ani nemám, nainstalovanou, sice mě funguje, ale nemám na to nervy a raději používám aplikace od konkurence a dokud ve Vodafone neudělají něco především s tím příšerným zvukem, nepoužitelným televizním programem, a nepodporou chromecastu, tak tu aplikaci nebudu používat.

Co se týká toho zamrzlého času v aplikaci, tak to mě dělá také, když pustím aplikaci v android emulátor na počítači, tam pomůže jedině emulátor několikrát zapnout a vypnout.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doplním, mě ta aplikace funguje jak mobilu, tak v tabletu včetně přehrávání,

ale problém je s tím jak funguje, že zvuk je tak o 30 až 40% slabší a má mnohem horší kvalitu než konkurenční aplikace, včetně třeba bývalého Horizon GO se kterým jsem Vodafone TV na rozdíl asi od většiny ostatních měl možnost delší dobu porovnávat,

pak ten divně graficky udělaný televizní program, ve kterém se vůbec nedá vyznat,ale  je zajímavé že na tabletu a mobilu vypadá hnusně nepřehledně,  ale v emulátoru na PC normálně jakou na televizoru

a pak už mnohokrát zmiňovaná nepodpora chromecastu

a ještě k tomu ty problémy se zamrznutým časem,

Prostě je hrozná škoda že se tomu někdo víc nevěnuje a kašle se na to, protože tohle jsou věci které uživatel nejvíc vidí, narozdíl od  problémů které má Vodafone někde na back-endu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...