Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Historie jasně dokazuje, že všechny ochrany autorských děl jsem úplně k ničemu a vždycky se dřív nebo později jakákoliv ochrana obejde nebo rovnou prolomí. Navíc ochrana u VF paradoxně vůbec nechrání VF a ani mu nijak nepřispívá k vyšším výnosům, protože zákazník platí ať tam ochrana je nebo ne. A případný argument, že ochranu vyžadují samotní dodavatelé audiovizuálních děl, také nelze brát příliš vážně, protože ten stejný obsah u jiných poskytovatelů chráněn není neboli jak někdo psal výše, tak VF se snaží být papežštější než papež.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, cvancara napsal:

Nefunguje, pokud je v prohlížeč nastavená ta HW akcelerace (nebo naopak, teď právě z hlavy nevím). V jednom případě to jde, v druhém případě je pouze černé okno.

@cvancara Tak jsem to zkoušel a máš pravdu. Při vypnuté HW akceleraci to normálně funguje. Jen nechápu, proč to ještě před pár dny šlo i při zapnuté HW, a v čem vidí VF smysl tohoto nesmyslného opatření 😕

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli před paru dní, ale takhle to bylo pořád - v jednom nastavení funguje, ve druhém ne. Možná, že jsi měl jiný prohlížeč, třeba.

Taky nechápu, proč v manuálu pořád píšou, že je třeba mít HW akceleraci vypnutou. Funguje to i s ní.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Marek-26 said:

Přidán seznam chyb, jejich popis a info k možnému řešení.

Parádní přehled, díky! To by zasloužilo samostatný topic a připnutý. Ale proč v seznamu chybí nejčastější chyba - WT1807?

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, cvancara napsal:

Nevím, jestli před paru dní, ale takhle to bylo pořád - v jednom nastavení funguje, ve druhém ne. Možná, že jsi měl jiný prohlížeč, třeba.

Taky nechápu, proč v manuálu pořád píšou, že je třeba mít HW akceleraci vypnutou. Funguje to i s ní.

Používám pořád stejný prohlížeč už celé roky (Operu) a HW akceleraci mám trvale zapnutou. Nikdy jsem se snímkem obrazovky neměl problém, doteď to normálně fungovalo. Občas ho totiž využívám k pořízení zajímavého záběru. Nyní znovu odzkoušeno, se zapnutou akcelerací mě to teď vážně nefunguje, když jí vypnu, tak ano.

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, marena napsal:

Parádní přehled, díky! To by zasloužilo samostatný topic a připnutý. Ale proč v seznamu chybí nejčastější chyba - WT1807?

Nějak vypadla 🙂 doplněno zpět. 

Jinak tohle téma je připíchnuté měl jsem pocit, že bylo, nastaveno znovu), možná změním lehce název tématu. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Marek-26 připnul téma
  • po 3 týdnech...
Návštěvník Radim

Zdalipak se Vodafone odhodla k tomu, aby svym zakaznikum prinesl stejny komfort prehravani TV jako v minulosti. Napriklad mezi podporovanymi platformami zoufale chybi cokoliv mimo Windows. Nemluve o tom ze aplikace je stale ve stavu slusnejsiho dema.

Ja bych odhadoval ze pro Vodafone je to uzavrena zalezitost a zakaznik at s radosti plati za vyrazne zhorseni kvality a dostupnosti. Je to uz rok co se nic nedeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale funguje při pomalejším internetu úplně špatně. Neumí na rozdíl od konkurence snížit kvalitu obrazu , aby to jelo plynule. Doma to nevadí  tam mám rychlý net , ale na dovolený kde byl pomalejší net tak to jelo 5 vteřin a pak se 2 vteřiny točilo kolečko. Přitom Voyo , Telly a O2TV tam jelo bez jakéhokoliv zaškubnutí ( samozřejmě v cca střední kvalitě obrazu ) . Bohužel jsem chtěl koukat na formule a to na těchto platformách nebylo , takže jsem koukal na sekanou.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...