Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Panove, kdyz ono to neni tak jednoduche. Spustite program on se z niceho nic zacne cukat. Takze zase kompletne vypnout, v prohlizeci hledat kde jsou cookies, dat je smazat, a znovu zapinat (obzvlaste pokud mate Vodafone TV jako samostatnou aplikaci v ramci chromu). To vam sice mozna zabere 5-10s ale je to otravne a co je nejhorsi, nikdy nevite kdy to je potreba.

 

A ja osobne povazuju za programartorskou neschopnost, kdyz cookies, ktere si nastavuje Vodafone TV sam, tzn. ma na to vliv jenom to co napise programator, nikoliv uzvatel, se umi tak nadherne rozhodit, ze uzivatele nuti ty cookies rucne mazat.

 

Delate snad neco takoveho u jinych webovych stranek?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VTV Set-Top-Box 2G_A, COMPAL CH7465LG
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale naopak, je to ještě jednoduší. Když mi nějaká služba nevyhovuje tak snad Vodafone není jediný poskytovatel TV.

Já sice nemám VTV box aby mne např. prudila úvodní znělka 😞 (viz jinde na fóru)

ale s aplikací na PC nebo mobilu nemám problém. Ano je to oproti Horizontu velký propad, ale není to nic co by mi stálo za to měnit operátora.

Snad jen tenhle problém, ale jsem línej psát na podporu 🙂  https://www.techforum.cz/topic/61127-zvuková-stopa-u-mobilní-vodafone-tv/#comment-454810

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@JardaF Hezké ráno, pokud jde o odpověď na zprávu odeslanou přes ten zabezpečený formulář, měli bychom vám tam odpovědět během pár pracovních dní (aktuální lhůtu vždy posíláme v automatické odpovědi). Napište mi sem případně číslo vaší zprávy, požádám kolegy, aby se na to podívali přednostně 🙂 

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JardaF

@Martin - Vodafone Zdravim, dneska jsem zkusil promazat znova cookies v prohlizeci a uz to nabehlo(ale to urcite neni akce kterou by mel bezny uzivatel delat).
Na tabletu to taky najednou jede bez jakekoliv moji akce. Na telefonu kde me to ale netrapi tam to vyuzivam opravdu prilezitostne jsem zkusil aplikaci odsintalovat a nainstalovat a ted me to nove pise hlasku


Detekce zabezpeceni zarizeni
Nelze vyuzit Vodafone TV na nezabezpecenem zarizeni. (MG004)


Mam Honor play s androidem 9 nevim jak bych ho mel zabezpecit(nemam root nebo cokoliv nestandartniho)
Muj pozadavek mel cislo 1287206 kde sem jeste navic prikladal screenshot chyb v konzoli prohlizece a na nej me hned druhy den odpovedeli ze tenhle muj pozadavek u mne uz eviduji, protoze jsem tam predtim volal telefonicky.
Ale ted uz me to netrapi kdyz uz to zase jede takze nemusite nic urgovat.


Obecne vubec nechapu to "zabezpeceni" tehle aplikace, co nebo koho to ma chranit? Na pocitaci kdybych chtel tak si muzu jakokoliv program nahrat.
Doma mame jeste jeden starsi pocitac se starsim monitorem ktery nepodporuje HDCP a diky tomuhle se tam nelze divat na televizi i kdyz z horizonem to nebyl problem 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně. Kdyby programátoři věnovali tolik úsilí funkčnosti jako věnovali zabezpečení, tak musí být tak aplikace zlatá. 🙄

Takhle máme nejzabezpečenější, ale zároveň nejnepoužitelnější apku. ☹️

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...