Přejít na obsah

vyhodny tarif pro stavajici zakazniky


Doporučené příspěvky

Nedavno jsem dostal od VF zpravu, ze pro mne jako dlouholeteho zakaznika odebirajiciho sluzby TV+Internet pripravili vyhodnou nabidku telefonnich tarifu. Rikam si parada, mam pro seniory jeden tarif za 467,-, tak rad vyuziju tuhle nabidku a zvolil jsem tarif za 299,- (neomezene volani+sms do vsech siti a 2+2gb data). Ale smula, tyhle tarify pry nejsou pro jiz existujici telefonni cisla, ale jen pro nove SIM karty. Samozrejme by nebyl problem starou smlouvu zrusit a poridit novou simku. Zmena cisla je ale velkej problem, zvlast pro stare lidi. Tak mne uchlacholili tarifem za 399,-...Zustala ale ve mne pachut z vyhodne odmeny pro letite zakazniky.

P.S. mel bych pro Vodafone jeden namet k zamysleni. Proc pro seniory nemaji tarif, ktery by vubec neobsahoval data a byl tim padem cenove vyhodnejsi. Doslo uz nekomu, ze stari lide nepouzivaji ve vetsine chytre telefony? Nemaji motoriku, oci k tomu, aby je zvladali. A na telefonech jsou hodne zavisli. Mnohdy je to pro ne jedine pojitko s rodinou, pribuznymi, znamimi...

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nic snadnějšího, než číslo od VF přenést na nějakou předplacenku za 0 Kč (třeba Kaktus) a pak se obratem vrátit k VF jako "nový" zákazník. Je to sice hrůza takový postup, ale ve zdejších končinách oligopolů asi nic jiného nezbývá. Nebo je pak ještě možnost vzít neomezené volání od Erbia Mobile za 249 Kč měsíčně (nejsou tam ale ani volné SMS a ani data - 1 SMS stojí 1,50 Kč).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U jiných operátorů mimo T-Mobile to sice může být víc minut v rámci "neomezeně", ale reálně pokud někdo ze zákazníků dělá útratu, na které operátor prodělává, tak je s takovým zákazníkem ukončena smlouva nebo max. tento zákazník dostane jiný - pro něho méně výhodný - tarif, aby operátor vydělal.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jirmanlukas

Já za sebe můžu říct, že mám asi štěstí na firemního obchodníka nebo nevím. Jsem u VF 10 11 let nebo tak a tentokrát jsem si říkal, že to půjdu zkusit jinam. U 02 jsem nikdy nebyl, T MOBILE jsem měl na začátku a po tom, co mi lhali do oči jsem odešel k VF. Ceny jsem 2 roky nezkoumal, Tak jsem byl vlastně překvapený, že mám o dost lepší ceny než jsou teď. Udělal jsem kolečko u O2 i TMO.  02 má dost agresivní obchodáky, co až moc tlačí na podpis sml a nechápou že gigabit nevyměním a ADSL. TMO mi ani při 3 komplet neomezených čislech, tv a pevným netu nebyl schopný dát jinou jak ceníkovou nabídku, takže jsem vlastně obchodníkovy poděkoval, zachoval mi ceny a dal budged na HW 25 tis, což mi ostatní nenabídli ani omylem. VF má svoje mouchy, tech podpora neexistuje, dovolat se na linku ne problém, ale když člověk nic nechce, ceny jako stávající zákazník mám super a telefony si vyberu zdarma jak potřebuji.   A HBO zdarma jako bonus, co víc bych chtěl. Takže dík Vodafone, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...