Přejít na obsah

Internet v paneláku


alnagon

Doporučené příspěvky

Zásuvka v předsíni často není ideální, někdy je lepší jí demontovat, na kabel dát spojku a zásuvku umístit na takové místo aby jsi nemusel tahat dlouhý kabel k televizoru a k modemu, který by měl být umístěn někde ve střední části bytu nebo v místnosti kde se bude internet nejvíc využívat.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám sice inet od VF, ale taky normálně dávali WiFi router ke vstupním dveřím. Trval jsem na tom, ať dotáhnou optiku až do "zhruba" středu bytu a s tím mám pokryto vše v 3+1.

Sousedka si to nechala u těch vstupních dveří, aby nebyly vidět kabely po bytě (jak jinak) a vleze někde do obýváku nebo kuchyně a diví se , že je bez signálu.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Aisen

Ono všechny modemy né jen od Vodafonu, nemají vlídné pokrytí celkově vzato, záleží na umístění, počtu a síle okolních Wi-Fi. + Všechny Wi-Fi modemy všech poskytovatelů internetu mají regulaci na vysílací výkon od ČTÚ. Nejlepší je si za modem koupit svůj vlastní router. Nejlepší asi v poměru cena/výkon je TP-LINK Archer C6. 🙂

Upraveno uživatelem Aisen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně Archer C6 neumí DFS pásmo, takže jsi odkázáni pouze na základní 4 kanály v 5 GHz pásmu, a asi po dvou letech mě tenhle router začal blbnout takže jsem ho onehdá odpojil a namísto něj nyní používám modem Compal od Vodafone a zatím vše funguje bezproblémů.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...