Přejít na obsah

Problém se získáním OKU kódu


Návštěvník Jitka Jitka

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jitka Jitka

Chtěla jsem se zeptat, zda vám někomu dělal vodafone problém s vydáním 14ti místného OKU kódu pro přechod k jinému operátorovi. Bohužel v samoobsluze mi tento kod odmítají zveřejnit a vždy mi to v dané sekci,, kde má kód být, hodí jen chybovou hlášku. S telefonní operátorkou to bylo také marné, řekla mi, že se jí nedaří můj profil otevřít a že s tím má nějaké technické potíže, Chystám se podat podnět na obchodní inspekci pro nekalé obchodní praktiky a medializovat tento neseriozní přístup Vodafonu na sociálních sítích. Chci se tedy ještě předtím zeptat, zda s tímto nekalým postupem máte někdo také zkušenost. Děkuji za vaše zkušenosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Problém se získáním OKU kódu

Já jsem před nějakým časem přecházel ohledně mobilu z O2 na Vodafone. Potřeboval jsem k tomu samozřejmě OKU kód, v mém případě od O2.  Oni tam mají také něco podobného, jako zde je "Můj Vodafone".  Tam jsem můj OKU kód nenalezl. Takže složitý telefonát (různé přepojování - ten robotek je tam stejně hloupý jako tady) a pak po dovolání se živému člověku, mě ten dotyčný hodně dlouho lámal a sliboval "hory-doly". Můj odchod od O2 nebyl z důvodu nespokojenosti (byl jsem u O2 od doby Eurotelu), ale z důvodu sloučení služeb u Vodafone. Asi po necelé hodině mě ten OKU kód přišel jako SMS na mobil. 

Chtěli po mě jméno a tuším že i rok narození a číslo smlouvy (to si už přesně nepamatuji). Každý operátor vám musí sdělit váš OKU kód. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Jitka JitkaPěkné odpoledne, toto vypadá na chybu samoobsluhy, protože po přihlášení heslem administrátora do webové samoobsluhy tam tyto údaje běžně majitel svého účtu najde. Napište nám prosím přes kontaktní formulář https://tam.je/forum, ať to můžeme řešit.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...