Přejít na obsah

Muj Vodafone ověření emailu


petrmet

Doporučené příspěvky

Už nějakou dobu se snažím ověřit svou emailovou adresu v Muj Vodafone. Kliknu na volbu Ověřit, přijde mi email, kliknu na odkaz, poděkuje mi to za ověření. Odhlásím se z Muj Vodafone, znovu se přihlásím. Email je stále Neověřený. Takto to probíhá několik měsíců. Kde je problém ? Děkuji za odpověď.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezklamala jste, jako téměř vždy jste nepochopila. Nejde o přihlašování do Muj Vodafone, ale o to, že ve svém profilu mám červeně napsáno, že nemám ověřenou emailovou adresu, i když ji používám 16 let a chodí mi na ní veškeré vyúčtování, upozornění na odstávky atd.

Kupodivu jsem se teď znovu přihlásil do Muj Vodafone a zjistil jsem, že po 5ti měsících se mi podařilo včera v noci ověřit  adresu.

Takže mohu ostatním doporučit trpělivost a třeba se jim to taky za půl roku podaří .😃

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol
29 minutes ago, petrmet said:

Nejde o přihlašování do Muj Vodafone, ale o to, že ve svém profilu mám červeně napsáno, že nemám ověřenou emailovou adresu, i když ji používám 16 let a chodí mi na ní veškeré vyúčtování, upozornění na odstávky atd.

Obrázek vydá za tisíce slov, takže já to mám takhle:

vodafone-email.jpg

Upraveno uživatelem freekarol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...