Přejít na obsah

Můj Vodafone nezobrazuje služby


Návštěvník broz.patrik

Doporučené příspěvky

Návštěvník broz.patrik

Dobrý den,služba Můj Vodafone mi neukazuje služby internet a televize.Byl jsem převeden.Nechodí mi ani faktury ,ani na mail ani na mobil.Poradíte mi někdo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Můj Vodafone nezobrazuje služby
Návštěvník broz.patrik

To nevím jestli jsem byl převeden pod jiný účet?byl měněn set top box.Jak zjistit jestli to mám pod jiným účtem?nemuzu se ani přihlásit pod číslem služby internetu a TV,tarify k telefonům mi to ukaze.jinak všude stejný login na můj mail.

Tak nevím 

A2D07797-9180-4A9B-A51E-F233AFCDB529.png

Tak faktury jsem dohledal.přihlášení mám přes mail,tak proto mi to nejde jinak se přihlásit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@broz.patrikPěkné odpoledne, to vypadá, že máte služby převedené pod jiný zákaznický účet, než máte vedené mobilní služby. Pokud byl u vás současně technik ohledně výměny zařízení, obdržel jste v ten den několik SMS zpráv z různých čísel a mezi nimi je také číslo služby, zákaznický účet, číslo plátce, administrátorské heslo a další.  Můžeme vám zavolat, abychom to ověřili,  jen nás prosím kontaktujte přes https://m.me/vodafonecz, pokud máte účet na Facebooku, je to v tuhle chvíli nejrychlejší. 

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...