Přejít na obsah

Navyšujeme počet dnů ve službě Zrychlení na maximu


MekliCZ

Doporučené příspěvky

V Můj Vodafone mi přistála velmi tajemná zpráva o tom, že se bude zvyšovat počet Zrychlení na maximum, informace o tom, na kolik se bude zvyšovat, v ní však chybí. Neví někdo?

Citovat

Navyšujeme počet dnů ve službě Zrychlení na maximum

 

Pro zákazníky našich neomezených tarifů s neomezenými daty a službou Zrychlení na maximum máme skvělou zprávu. 
Od 2. 5. 2022 navyšujeme počet dnů, kdy můžete využít Zrychlení na maximum. 

Uschovejte si tuto komunikaci pro své účely. Detailní informace si můžete stáhnout zde.  

Tato zpráva se týká pouze zákazníků tarifů Neomezený Basic a Neomezený Super, Neomezený Business Basic a Neomezený Business Super. 

Váš Vodafone

 

  • 4G LTE
  • -
  • -
  • Huawei B2368-66
  • JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ladik No, už je to šestina měsíce, to je rozhodně lepší jak drátem do oka. A pro mě osobně třeba lepší jak u konkurence, kdy je to vždy prvních x giga. Když budu někde mimo domov nebo mi doma vypadne net, tak to zapnu a jedu si rychlostí, která mi na vše stačí. A až si koupím 5G telefon, bude to i na ten prac gaming třeba.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
  • Pro tarify Neomezený Basic a Neomezený Super jsme navýšili počet Zrychlení na maximum ze 3 na 5 během zúčtovacího období. U firemní verze tarifů jde o navýšení ze 7 na 10 zrychlení.
  • Jde o trvalou změnu bez navýšení ceny tarifu, promítne se automaticky od nového zúčtovacího období 🙂 
  • Obecné informace ke Zrychlení na maximum zde: https://www.vodafone.cz/pece/tarify-sluzby/red-tarify/zrychleni-na-maximum/
  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...